неділя, 20 березня 2011 17:10

Тотті забив 200-й гол у чемпіонатах Італії

Футболісти "Фіорентини" на своєму полі зіграли внічию з "Ромою" в 30-му турі чемпіонату Італії.

Поєдинок, що відбувся в неділю на стадіоні "Артеміо Франкі", завершився з рахунком 2:2, пише РИА Новости.

У складі "фіалок" голи забили румунський форвард Адріан Муту (22-а хвилина) і центральний захисник Алессандро Гамберіні (35-а).

На 27-й хвилині капітан "Роми" Франческо Тотті реалізував пенальті.

Цей гол дозволив Тотті подолати позначку в 200 м'ячів у чемпіонаті Італії. У списку кращих бомбардирів турніру нападника "Роми" випереджають Баджо (205 голів), Меацца (216), Альтафіні (216), Нордау (225) і Піола (274).

На 52-й хвилині матчу Тотті забив ще один гол своєї команди, який для самого нападника став 201-м у турнірі.

Нагадаємо, що Тотті виступає в "Ромі" з 1992 року.

У наступному турі "Рома" 3 квітня на своєму полі прийме туринський "Ювентус", а "Фіорентина" в цей же день на виїзді зіграє з "Чезеною".

Фіорентина - Рома - 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Муту (22), 1:1 - Тотті (27, пенальті), 2:1 - Гамберіні (35), 2:2 - Тотті (52).

ФІОРЕНТИНА: Боруц, Комотто, Наталі, Гамберіні, Паскуаль, Варгас (Д'Агостіно, 83), Монтоліво, Бехрамі, Сантана (Ляйіч, 67), Джилардіно (Ель-Бабакар, 87), Муту.

РОМА: Доні, Н. Бурдіссо, Жуан, Мексес, Ріїсе, Де Россі (Греко, 90), Пісарро, Перротта (Брігі, 79), Таддеі (Розі, 54), Тотті, Менез.

Попередження: Комотто (61), Мексес (65), Менез (82), Наталі (90).

Зараз ви читаєте новину «Тотті забив 200-й гол у чемпіонатах Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua