Вівторок, 14 лютого 2017 19:03

8 електропристроїв, яким не потрібні батарейки або мережа 220 Вт
7

Електронні пристрої часто розряджаються в найвідповідальніший момент. Зараз електричних пристроїв, які можуть знайти альтернативу електроенергії, небагато. Це товари для туристів, кишенькові ліхтарики, іграшки. Ми зібрали електроприлади, для яких не потрібні батарейки чи електромережа.

Заводне радіо Kikkerland Dynamo Solar Radio - $32

Kikkerland без батарейок. Його достатньо виставити на підвіконня у сонячний день. Приймач має оптимальні розміри та не під'єднується до електромережі. Про це повідомляє Forbes.

Заводна електробритва Piranha Dynamo - $44,95

 

Перед голінням потрібно крутити ручку заводної електробритви. Це треба робити зі швидкістю 3 оберти в секунду.

MP3-плеєр на сонячних батареях Solar MP3 Player - $24,90

 

Цей плеєр має пам'ять на 4 Гб. Доки сонячно він продовжуватиме працювати, акумулюючи отриману за день енергію. За допомогою вбудованого в Solar MP3 Player ліхтарика можна освітити дорогу. А за допомогою спеціального сканера - перевірити справжність банкнот і підзарядити мобільний телефон.

Зведений пульт дистанційного керування EZ Power - £19,95

 

Щоб такий пульт взаємодіяв із телевізором протягом тижня, потрібно 50 разів повернути вбудований заводний ключ.

Калькулятор Kikkerland Hydro Power - $13

 

Під час створення водяного калькулятора Hydro Power концерн Kikkerland спирався на винахід японського інженера Сузуму Сузукі, який першим втілив ідею водної активації вуглецевих конденсаторів. Цей калькулятор не залежить від сонячного світла та працює в будь-який час.

Домашній годинник Hydro Power - $16,95

 

Цинкові електроди цього годинника активізує не тільки солона вода, а й оцет і навіть мінералка - взагалі, забути можна навіть про сонячні батареї.

Медіаплеєр EMotion-SOL2GIG - $165

 

Перший енергонезалежний медіаплеєр на сонячній батареї EMotion-SOL2GIG відображає на своєму 3,5-дюймовому дисплеї медіафайли формату wav, wma, mp3, avi і mpeg-4, сумісний з 16-бітними емуляторами.

Ліхтар Jonta - $59,99

 

1 хв обертання ручки динамо-машини - це 10 хв безпечного шляху в темряві. Дає 50 м видимості. Має 3 режими економії. Вони дозволять не витрачати енергію даремно.

Зараз ви читаєте новину «8 електропристроїв, яким не потрібні батарейки або мережа 220 Вт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода