Восени у квітнику наступає друга весна. Усе завдяки пізньоцвіту, який схожий на одні з перших весняних квітів. За це пізньоцвіти називають осінніми крокусами. Хоча наукова назва цих квітів колхініум.
Їх цвіт тримається на стеблах до приморозків. До того ж квітка дуже пахуча.
Правила догляду за рослиною:
1. Пізньоцвіт росте на кислих і глинистих ґрунтах.
2. Його цибулини садять на глибину 8 см для цибулин середнього розміру. Для крупніших — удвічі глибше. Висаджують, щоб верхівки залишалися над землею. Має визирати довга трубка з лусок. По ній, як по тунелю, проходить бутон. Її заборонено обрізати.
3. Восени квітки з'являються на голому стеблі на висоті 20 см. Уже після випускає листки-пера. Цвіте з кінця вересня до першого снігу. Пелюстки бувають білі, рожеві, пурпурні та смугасті. Квіти зібрані в букети.
4. На одному місці пізньоцвіти можуть рости 4 роки. Потім їх треба пересаджувати, бо цибулини сильно розростаються. Їм стає тісно і квітки дрібнішають.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Троянда пустелі вражає своїм виглядом
5. Улітку цибулини розділяють на кілька частин, щоб кожна мала пагін. Зрізи присипають товченим деревним вугіллям і висушують. За тиждень висаджують у квітник, і рослина цвіте вдруге.
Незалежно від рівня садівничих навичок навіть невелику ділянку землі можна перетворити на дивовижної краси сад, який потопатиме в цвіту й стане особистим шматочком раю. Усе, що для цього потрібно — посадити правильні рослини.
Підбірку квітучих дерев, які вразять своєю красою навіть тих, кого нічим неможливо здивувати, представило видання.
Коментарі