вівторок, 15 березня 2022 09:36

Влада Харкова оцінила шанси Росії взяти місто

Влада Харкова оцінила шанси Росії взяти місто
У ворога немає жодного шансу зайти в місто і взяти Харків - Синєгубов. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Окупаційні війська Росії не мають жодних шансів взяти Харків. Збройні сили України тримають всі позиції оборони українського міста.

Про це заявив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в ефірі телеканалу "Рада" 15 березня.

"У ворога немає жодного шансу зайти в місто і взяти Харків. Це є позиція військових і цивільних. І ми бачимо результати наших Збройних сил, які вони демонструють на 20-й день війни. ЗСУ тримають свої позиції, постійно їх посилюють. Ворог їх час від часу перевіряє", - сказав Синєгубов.

Попри відсіч ворога, продовжуються обстріли з повітря. За добу окупанти випускали дві ракети по центральній частині Харкова. Обстрілювали із реактивної системи залпового вогню "Смерч" район парка Горького, Сумського ринку, перехрестя Сумської та Динамівської, додав Синєгубов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків тримає оборону під шаленим натиском: наслідки руйнувань

"Під обстріл потрапила машина волонтерів організації Help Army. Від тяжкого поранення загинув 26-річний хлопець, поранена жінка. Кількість постраждалих встановлюється. Загалом за добу зафіксували 65 вистрілів. По області ведуться бойові дії в напрямках Ізюму, Балаклії, Дергачах", - сказав він.

15 березня Харківщина очікуємо на відкриття "зеленого коридору" для евакуації підопічних психоневрологічного інтернату в Осколі. Його практично знищили окупанти кілька днів тому, там лишилися 350 осіб, резюмував голова ОВА.

Харків руйнують за прямою вказівкою президента Росії Володимира Путіна, заявив радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко.

Росіяни повністю знищили 600 будинків міста, без даху над головою залишилися тисячі харків'ян. Щодня кількість вбитих військами РФ українців у Харкові зростає.

Зараз ви читаєте новину «Влада Харкова оцінила шанси Росії взяти місто». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути