Неділя, 04 лютого 2018 04:31

Відкрили незвичний музей ретро-кіно

Автор: vn.20minut
  У Вінницькому Центрі кіномистецтва та культури “Кіно-Поділля” відкрили музей ретро-кіно
У Вінницькому Центрі кіномистецтва та культури “Кіно-Поділля” відкрили музей ретро-кіно

У Вінниці відкрили черговий музей.

У Центрі кіномистецтва та культури "Кіно-Поділля" розмістили музей ретро-кіно.

Тут можна зазирнути до кабінки кіномеханіка, покрутити старий проектор і відвідати кіносеанс. Екскурсії проводять сім днів на тиждень – як для дорослих, так і для дітей, пише 20minut.

Для музею ретро кіно використали експонати, які протягом багатьох років накопичував механік Євгеній Кулаковський. Чоловік з 16 років працював у кінопрокаті, цікавився технікою, літературою та фотографією.

Фото, книги та вирізки з газет надбання редакційного відділу кінопрокату. Нотатки здебільшого 70-тих та 80-тих років. Серед експонатів музею і портрети відомих радянських акторів, стоп-кадри плівок та — проектор "Україна-4" 60-х років випуску.

Майже 2 роки директор комунального закладу виношувала ідею його створення. Нині тут проводять екскурсії. Розповідають про технології показу плівкових фільмів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Столітню аптеку загорнули землею, коли прокладали дорогу

У Вінниці торік відкрили один з найбільших в Україні музеїв науки. На тисячі квадратних метрах розмістили кілька залів з експонатами, які можна торкатися руками. Основні закони фізики, біології та анатомії тут пояснюються на практиці.

В музеї є все, що необхідно аби пізнавати світ: від жилетки вагітності до катушки Тесли та оптичних ілюзій. Експонати можна забрати з собою - замовити їх точну копію. У вихідні та святкові дні для відвідувачів проводять пізнавальні шоу, що розкривають таємниці природи і техніки.

Зараз ви читаєте новину «Відкрили незвичний музей ретро-кіно». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода