понеділок, 04 січня 2016 18:20

На Вінниччині у пунктах обігріву годують котлетами
5

Фото: Мирослава Слободянюк

У Вінниці біля центрального автовокзалу запрацював цілодобовий пункт обігріву. В ньому можна зігрітися, отримати першу медичну допомогу та перекусити, повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

"Вже четвертий рік поспіль починає свою роботу наш пункт. В ньому будь-хто може погрітися та поїсти. В середині є грубки які опалюються дровами й електрообігрівач. Поряд намет, де надають першу медичну допомогу. Зазвичай там чергує лікар з "Червоного хреста", - каже керівник прес-служби МНС у Вінницькій області Олександр Кутовий.

Людей годують чотири рази на день.

"Приходжу сюди кожного дня поїсти. В перший день давали млинці з горохом та котлетки. Сьогодні макаронний суп та ячмінну кашу. Скільки хочеш можна пити чаю й їсти печива. Я вже старий тому таке місце для мене єдиний порятунок на час зими", - розповідає безхатченко Сергій.

"Якщо на вулиці дуже холодно, можна годину-другу пересидіти. Коли такий мороз як цієї ночі, дозволяють заночувати. Дають теплі речі, взуття. Вчора взяв собі чисті носки, бо мої були дуже мокрі, то хоч ноги відігрів", - додає відвідувач пункту МНС Дмитро.

Теплий одяг до наметів приносять мешканці міста.

"Ліки для першої медичної допомоги та харчі нам видає міська рада. Також допомагають волонтерські організації та пересічні громадяни. Люди приносять, теплий одяг, посуд, печиво, чай" - стверджує Кутовий.

Зараз ви читаєте новину «На Вінниччині у пунктах обігріву годують котлетами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути