Середа, 17 лютого 2016 11:49

У Запоріжжі планують масштабно реконструювати аеропорт

У Запоріжжі планують масштабно реконструювати аеропорт
Яна Матвієнко

Місцева влада Запоріжжя анонсувала серйозні перевтілення аеропорту. Цього року з міського бюджету на вдосконалення підприємства виділять понад 50 мільйонів гривень.

"На сьогодні з урахуванням того, що Луганськ та Донецьк, так би мовити, вийшли з ринку, місце розташування запорізького аеропорту відіграє важливу роль. Ми поєднуємо Європу з Азією", - вважає міський голова Володимир Буряк.

В 2016 році влада дасть гроші на реконструкцію дороги до аеропорту, встановлення огорожі навколо будівлі, модернізацію сигнального устаткування, ремонт терміналу і злітно-посадкової смуги. "Виділимо 26 мільйонів на дорогу до аеропорту й близько 27 мільйонів – в його інфраструктуру", - каже Буряк.

В планах розвитку КП "Міжнародний аеропорт "Запоріжжя" на найближчі кілька років - реконструкція злітно-посадкової смуги, будівництво нового пасажирського терміналу, модернізація світлосигнального обладнання.

Окрім цього високопосадовці прагнуть включити запорізький аеропорт в програму розвитку аеропортів України до 2023 року. Відповідний лист вже направили до Кабміну.

З часу розпаду радянського союзу запорізький аеропорт діяв в статусі державного підприємства. На початку 2013 року аеропорт передали з державної до комунальної власності. За минулий рік підприємством скористалося 160 тисяч пасажирів. Аеропорт здійснює по 10 рейсів до Києва і Стамбулу, є прибутковим.

Зараз ви читаєте новину «У Запоріжжі планують масштабно реконструювати аеропорт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода