Жителі села Красне Вінницького району всупереч закону "Про декомунізацію" відмовилися перейменовувати свій населений пункт. Місцевим чиновникам пояснили, для них актуальніше збудувати у селі церкву та клуб.

"Саме перейменування обговорювали рівно 15 хвилин. Люди хочу залишити собі стару назву і не мати проблем з документами. Пішли розмови по селах, що за це треба платити гроші. Адже спочатку говорили, що всі витрати на перейменування бере на себе держава або органи місцевого самоврядування, а виявилось не зовсім так, - говорить Gazeta.ua голова Вінницької райради Сергій Сітарський. - У селі Гуменному перейменували центральну вулицю Леніна. Чи то на честь Лесі Українки чи Незалежності, не важливо. По цій вулиці жителі будинків створили ОСББ. Пішли вносити зміни по назві вулиці у статут, а їм сказали заплатити за це 410 гривень".

Посадовець підкреслив, людям важливіший ремонт у школі. Там досі палять у грубках.
"Маленьке приміщення початкової школи розвалюється. У ньому – ні централізованого опалення, ні внутрішньої вбиральні. Туалет мало того, що на вулиці, то ще й схожий на роздягальну на пляжі. Класів не вистачає. Вчителі мусять палити в грубках біля кожного класу" - додає Сітарський.
Нагадаємо, у грудні відмовились перейменовувати свої населені пункти 4 громади. Це села Погребищенського району Чапаєвка та Жовтневе, село Чапаєвка Жмеринського району та Радянське Крижопільського району.
Коментарі
2