Школа №6 у Жовтих Водах стане візитною карткою міста.
Про це сьогодні заявив радник дніпропетровського губернатора Юрій Голик.
За його словами, роботи з реконструкції йдуть повним ходом, і скоро Дніпропетровська ОДА приступить до реконструкції шкільного стадіону.
"Ця школа - одна з більш як 30, які ми реконструюємо прямо зараз. Найяскравіша школа України", - сказав Голик.
Радник також подякував платникам податків Дніпропетровської області.
"Все, що ми будуємо, - це сплачені вами податки і децентралізація, ініційована президентом Петром Порошенком, яка довела свою успішність і ефективність", - підсумував радник.
Як повідомлялося раніше, Дніпропетровська ОДА одночасно реконструює 34 школи.
"Це без урахування кількох шкіл, рішення про початок фінансування яких або про передачу проекту в експертизу станом на зараз не прийнято. Тобто через місяць 34 школи перетворяться на 37 або 38. Реконструюємо ми школи по всій області, почавши з опорних шкіл і найбільших шкіл у містах", - уточнив Голик.
За його словами, більшість шкіл фізично - вже в будівельних лісах, на деякі школи будівельники виходять в червні, деякі школи, наприклад в Жовтих Водах, Синельникове, Миколаївці або Межовий, здають цьогоріч. За кількома школами, наприклад Царичанської, оголошують торги.
"Кожна реконструкція школи має на увазі її утеплення, заміну всіх вікон, де вони не поміняні, новий дах, яскравий вентильований фасад, 100-відсоткову доступність, повну реконструкцію всередині за єдиним проектом, нові меблі, інтерактивні дошки, бук-кросинги, тисячі книг у них, нормальні туалети, нові столову і спортивний зал, бібліотеку, ресурсну кімнату, ІРЦ там, де це необхідно, приведення в порядок території навколо школи і повну реконструкцію. А по суті, будівництво заново - шкільного стадіону з професійним штучним повнорозмірним футбольним полем, полем для міні-футболу, професійним біговими легкоатлетичними доріжками, майданчиками для баскетболу, волейболу, тенісу, бадмінтону, ворк-ауту і максимумом нових газонів всюди, де раніше були ями і дірявий асфальт", - розповів радник губернатора.
За словами Голика, "по суті, кожна школа "розбирається" і "збирається" заново, перетворюючись з сірих казематів в яскравий, комфортний і сучасний простір для навчання дітей".
Радник також повідомив, що одночасно з реконструкцією цих 34 шкіл Дніпропетровська ОДА планує реконструкцію наступних кількох десятків шкіл.




















Коментарі