Субота, 27 липня 2019 04:11

Назвали фрукт, який у цьому сезоні стане дефіцитним і дорогим

  Ціни на яблука врожаю-2019 будуть захмарними
Ціни на яблука врожаю-2019 будуть захмарними

Яблука цьогорічного врожаю подорожчають втричі порівняно з минулим роком.

Такі прогнози дають садівники та продавці.

"Цього року врожаю яблук не буде взагалі. Коли цвіли, завадило похолодання. Зараз якщо десь на дереві висить по кілька яблук, то добре. Важко навіть спрогнозувати роздрібну ціну. Цілком ймовірно, що кілограм коштуватиме не менше 15-20 гривень. Зараз продають по 18 гривень", - говорить Gazeta.ua вінницький фермер Микола Волинець.

Небачений врожай яблук був торік. Тоді фермерам було нікуди його дівати. Мусили віддавати за безцінь. Заводи по переробці фруктів яблуко купували по 80-1,50 грн.

"Кажуть, що цього року навіть по 5 гривень прийматимуть. Але де ті яблука візьмеш, якщо ъх просто нема. А торік з гектара збирали 20-25 тонн", - додає фермер.

Автор: gazeta.ua
  Ціни на яблука врожаю-2019 будуть захмарними. Весною у Вынницы уже продавали яблука по 15-20 грняблок
Ціни на яблука врожаю-2019 будуть захмарними. Весною у Вынницы уже продавали яблука по 15-20 грняблок

Сортове яблуко, яке везли за кордон, здавали по 1.60 грн.

"Також в цьому році дорога малина. Причина цьому - є замовлення з Європи. Закупка цієї ягоди — 32-35 гривень за кілограм", - каже вінницький продавець Ігор Кліпко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вишні продають по 50 гривень

Вартість корисної для здоров'я сезонної ягоди стрімко впала у ціні. У Вінниці кілограм лохини коштує 140 грн. Ця ягода нарешті стала доступною для людей. Вона дешевша, бо її вирощують місцеві фермери. Раніше на лохину були космічні ціні.

Зараз ви читаєте новину «Назвали фрукт, який у цьому сезоні стане дефіцитним і дорогим». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода