
У час Різдвяних свят, з 7 по 11 січня, в Музеї народної архітектури та побуту "Шевченківський гай" відбудеться свято "Різдво в Гаю". Вартість вхідного квитка – 20 грн., діти 10 грн. Як зазначають організатори, половина коштів із вартості квитка, буде скеровано на реставрацію пам'яток Музею народної архітектури та побуту "Шевченківський гай".
"Різдво в Гаю" це відродження давніх українських традицій, відтворення побуту української родини в час Різдва. А ще це хороша нагода реально допомогти музею, адже половину коштів із вхідного квитка буде скеровано на реставрацію пам'яток Шевченківського гаю", - розповів співорганізатор свята та директор компанії "ДікАрт" Андрій Сидор.
За словами директора Музею народної архітектури та побуту "Шевченківський гай" Романа Назаровця багато дерев'яних пам'яток музею потребують реставрації.
"Минулого року, 7-8 січня, вперше в музеї відбулося свято "Різдво в Гаю". За два дні музей відвідало близько 6 тис. гостей. Це рекордна кількість відвідувачів Шевченківського гаю на Різдво. Очікуємо позитивну динаміку і на цей рік. Спільно із львів'янами та гостями міста нам вдасться зібрати кошти для відновлення пам"яток архітектури Шевченківського гаю. Загалом на території музею "під відкритим небом" розташовано 110 об'єктів і з них кожен третій потребує реставрації", - додав він.
На Головній сцені Свята виступатимуть вертепи, а також відбудеться спільна коляда з гуртами "Джалапіта", "Курбаси", вертепом театру тіней "Див" та гурту "Йорий Клоц". Вперше на святі "Різдво в Гаю" співачка Оксана Муха виконає колядки із свого нового альбому. Гості свята спільно з гуртом автентичної музики "Коралі", гуртом "Курбаси" та вертепами колядуватимуть від хати до хати, щоб створити особливу родинну атмосферу.
Також в рамках "Різдва в Гаю" буде презентовано різдвяні інсталяції "Ангельська коляда" митців галереї сучасного сакрального мистецтва "IconArt", запрацює ярмарок різдвяних страв, а для малечі читатимуть добрі казки про маленькі й великі Різдвяні дива та проведуть майстер-клас із розмальовування пряників.
Різдво в Гаю – час зустрічі львівських родин, друзів та гостей міста! Організатор: компанія "ДікАрт", Музей народної архітектури та побуту "Шевченківський гай".
Коментарі