"Міністр енергетики" російського уряду Криму Світлана Бородуліна вимагає мобілізувати сили "Крименерго" для попередження аварійних ситуацій, які можливі після введення другої черги енергомоста з Кубані.
"Вся конфігурація енергосистеми Криму будувалася і розвивалася за принципом, що електроенергія подається з півночі, зараз ми запустили першу нитку зі сходу. У нас можуть бути аварії, я налаштована скептично. Коли я виїжджала з Москви, мені говорили, що в Криму 90-ті. Хлопці, у вас прекрасні 70-ті", - сказала Бородуліна на засіданні штабу з ліквідації НС у суботу, передає "Крим.Реаліі".
Нагадаємо, в суботу потік електроенергії по Енергомісту в Криму зменшився на кілька годин більш ніж удвічі - до 89 МВт - через аварію.




















Коментарі
3