![Екс-працівник ДАІ тікав від патрульних через паркани](https://static.gazeta.ua/img/cache/preview/704/704579_w_300.jpg?v=0)
Цієї ночі два вінницьких екіпажа патрульної поліції гналися за п'яним водієм ВAЗ-2115. Наздогнали його на вулиці Академіка Янгеля, яка раніше називалася Фрунзе.
"Нам подзвонили звичайні перехожі, які помітили цю машину. Вона їхала на великій швидкості. Патруль швидко зреагував. Коли водій повернув у переулок до муніципального ринку, там його і зловили. Водій покинув машину і почав тікати через паркан. Але його встигли затримати" - розповіла Gazeta.ua прес-секретар Вінницької патрульної поліції Тетяна Фіщук.
Водій не опирався. Пред'явив свої документи. Але відмовився проходити перевірку на драгері.
"Він так і не визнав, що був п'яний. Хоча від нього тхнуло алкоголем. Ще й заперечував, що сам сидів за кермом" - додає Тетяна Фіщук.
Втікач їхав з дружиною. З нею поїхали додому на таксі. Видзвонили товариша, який приїхав і забрав авто.
ВИННИЦA.info предстaвник кoaліції грoмaдських oргaнізaцій "Нікa" Стaніслaв Нижник-Oскoльський розповів, машиною керував екс-прaцівник ДAІ Віктoр Льoпa.
Патрульні поліцейські склали на водія адмін-протокол за те, що керував машиною в стані aлкoгoльнoгo та нaркoтичнoгo сп'яніння
Читайте також: На птахофабриці "Наша Ряба" машиніст втопився у крові
Нагадаємо, сьогодні вночі затримали п`яного колишнього працівника ДАІ. Чоловік їхав на BMW X5. Його наздоганяли 3 машини патрульної поліції. Водій BMW поводив себе неадекватно, агресивно.
Коментарі