28 жовтня всесвітньо відомий американський мотиваційний спікер, християнський проповідник, автор бестселерів Нік Вуйчич вшосте приїхав в Україну і вперше – у Львів. Ввечері на стадіоні "Арена Львів" Нік Вуйчич презентує програму "Життя без обмежень".
Нік Вуйчич - людина, що народилася без рук і ніг. Він зміг не просто реалізувати себе, жити повноцінним і насиченим життям, а й допомагає іншим і надихає їх. Нік об'їздив близько 64 країн, виступаючи у школах, університетах та інших організаціях. Бере участь у телешоу й пише книги, щасливо одружений і батько трьох дітей.
Нік завітав до України вперше у липні 2008 року до Тернополя, потім ще 7 квітня та 26 вересня 2016 року. 17 вересня 2017 року в Києві взяв участь у відзначенні Дня подяки і 500-річчя Реформації. Його слухали на Майдані майже мільйон українців, а виступ транслювали в 26 країнах світу.
Виступ на "Арені Львів" має бути одним із найбільш багатолюдним для Ніка. Організатори встановили демократичну ціну на квитки – 150 гривень, більше чотирьох тисяч квитків роздали потребуючим людям – сиротам, воїнам АТО, з фізичними обмеженнями, в сиротинці та лікарні.
"Щоб Нік приїхав в Україну і у Львів – до цього долучилося дуже багато людей – і влада, і бізнесмени і багато інших", - каже один із організаторів заходу, бізнесмен Дмитро Колесник.
В "BankHotel" команда Ніка Вуйчича провела зустріч із пресою та вихованцями реабілітаційного центру "Джерело".
"Для мене честь повернутися знову із виступами в Україну, я радий партнерству. З нетерпінням очікую надихати молодь сьогодні ввечері. Коли приїжджаю в Україну, то почуваюся наче вдома. Моя сім'я і діти ще маленькі. Моєму сину 5,5, і він вчора каже мені телефоном, що хоче в Україну наступного разу разом із зі мною", - каже Нік Вуйчич.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нік Вуйчич забажав обійняти Путіна
Із залу задають питання, як навчитися почуватися щасливим.
"Я поділюся з вами. Є три речі, які я роблю для цього. Я маю список речей, за який я вдячний Богові. За життя, за своє покликання, за родину і багато іншого. Перше – бути вдячним за те, що маєш. Друге – це дружба. Раз в місяць я збираюся із своїми друзями і ми просто говоримо про наші справи, ділимося наболілим. Для нас це дуже важливо, це підтримка і розуміння одне одного. І третє це служіння Богу, мати час на молитву і духовність", - відповідає Нік.
Спікер відзначив, що українська влада багато зробила для того, аби дітей-сиріт більше забирали у прийомні родини та всиновлювали. В США ця проблема досі дуже гостра.
"Я дуже добре пам'ятаю мій візит в Київ 17 вересня, це була найбільша аудиторія, перед якою я виступав. 90 хвилин люди слухали мене, я читав Євангеліє, а вони перед камерами стояли на колінах і просили прощення гріхів. Це чудо для мене. Прекрасна річ це те, що в Україні тоді велась трансляція на 26 країн. Ми зараз плануємо три зустрічі і Мексиці Польщі і Кенії у 2019-2022 роках", - додає американець.
Поділився Нік Вуйчич і своїми мріями.
"Чотири тижні тому, я сказав своїй дружині, що це важко - хотіти змінити світ, моя ноша є дуже тяжка. Більше двох мільярдів людей живуть на жменю рису, у світі є рабство, хвороби. Але я насправді вірю, що технології дають можливість змінювати світ. Чому є раби, голод і хвороби? Бо хтось вірить, що він чи вона більш важливий ніж інший. Або інші - менш важливі. Якщо я на це можу хоч трохи вплинути – я буду щасливим. Маємо любити, прощати, навчати інших. Я досі прошу Бога, молюся про це - дати мені ноги і руки. Навіть маю в кладовці пару черевиків для цього випадку. Але водночас я вдячний Богові за те, що я маю", - каже Нік Вуйчич.
Наостанок він сфотографувався із вихованцями львівського реабілітаційного центру "Джерело". У планах американця перед виступом ще зустріч з мером, бізнесменами та благодійні акції для дітей в центрі міста. На Площі Ринок, 26 встановлять стіну 2,5 метри заввишки і 12 метрів завдовжки. Організатори кажуть, що разом з куратором проекту, телеведучою Лідією Таран та другом проекту Ніком Вуйчичем маленькі львів'яни зможуть зобразити свою мрію так, щоб її побачив цілий Всесвіт.
Виступ Вуйчича в Сочі в 2017 році був присвячений темі насмішок і залякуванню людей, а також того, чому не варто вірити всьому, що говорять оточуючі.
Коментарі