Ексклюзиви
Субота, 15 червня 2019 16:11

У Нехворощі закрили терапевтичне відділення

1 червня в селі Нехвороща Новосанжарського району Полтавщини закрили терапевтичне відділення, що обслуговувало 5300 мешканців. Замість нього планують відкрити центр паліативно-хоспісної допомоги для людей похилого віку.

Терапевтичне відділення в селі Нехвороща було підрозділом Новосанжарської райлікарні. Обслуговувало 10 населених пунктів — сім сіл Нехворощанської ОТГ, також Ряське і Малу Нехворощу Машівського району та Гупалівку Магдалинівського району Дніпропетровської області.

До Новосанжарської ЦРЛ доведеться їхати 47 км автобусом, квиток в один бік коштує 40 грн. Із 21 працівника стаціонару були двоє лікарів. Їх на півставки влаштують у Нехворощанську амбулаторію. Ще чотирьох співробітників також працевлаштували. Решту звільнили.

— Навіщо закривати відділення? Село велике, людей багато, різного віку. Окрім того, тут обслуговуються мешканці й інших населених пунктів. Якщо їздити в Нові Санжари на лікування, доведеться платити не лише за ліки, а й за дорогу, — каже мешканка Нехворощі Стелла П'ятак.

Керівництво Новосанжарської райлікарні говорить, що обслуговування мешканців суттєво не зміниться. В амбулаторії працюватимуть чотирі лікарі — два сімейних, гінеколог і хірург.

У приміщенні Нехворощанського терапевтичного стаціонару планують влаштувати центр паліативно-хоспісної допомоги. Тут цілодобово надаватимуть допомогу людям похилого віку, мешканцям Нехворощанської громади.

Зараз ви читаєте новину «У Нехворощі закрили терапевтичне відділення». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода