четвер, 05 вересня 2024 10:00

Святослав Болінський: Український бізнес може значно швидше отримати відшкодування збитків, завданих військовою агресією РФ

За даними Світового банку, на початок 2024 року майже 20% бізнесу були знищені або зазнали часткового руйнування. 70% українського бізнесу втратили доходи, що зменшилися вдвічі порівняно з 2021 роком. Проблеми з електропостачанням, ускладненою логістикою, нестачею робітників та відсутністю достатнього фінансування, зокрема й на відбудову знищеного росіянами - це лише частковий перелік викликів, з яким сьогодні стикається український бізнес.

Автор: з особистого архіву Святослава Болінського
  Святослав Болінський: "Я бачу можливість створити прецеденти, за якими відповідальність будуть нести винні особи"
Святослав Болінський: "Я бачу можливість створити прецеденти, за якими відповідальність будуть нести винні особи"

Святослав Болінський, засновник юридичної компанії "Болінський і команда", впевнений, що відшкодування збитків, завданих війною, можна отримати до вироків судів проти РФ.

"Український бізнес може значно швидше отримати відшкодування збитків, завданих війною, ніж реалізація вироків судів проти РФ. Грошова компенсація може бути отримана до Перемоги. Я бачу можливість створити прецеденти, за якими відповідальність будуть нести винні особи. Це не тільки РФ, а й підсанкційні особи, які сприяють війні, й міжнародна спільнота це визнала", - зазначив Болінський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відшкодування жертвам війни: у Раді Європи визначили принципи

Юридична компанія "Болінський і команда" вийшла на юридичний ринок у 2024 році. Компанія забезпечує юридичний супровід розвитку та правову безпеку бізнесу в докризових, кризових і посткризових ситуаціях.

Одним із основних напрямків діяльності компанії є відшкодування збитків бізнесу, завданих російською військовою агресією.

Частина компаній фіксує вартість фізичних витрат і подає позови на РФ. Ефективного механізму стягнення призначених відшкодувань нині не існує, й чекати репарацій можна роками.

Але збитки, завдані країною-агресором, - це не тільки зруйновані будівлі, виробничі й офісні приміщення та знищені продукція й товари. Це також неотриманий або недоотриманий прибуток та інші ресурси. Механізм підрахунку на рівні держави не впроваджено або не оприлюднено.

Компанія "Болінський і команда" відпрацювала юридичну сторону стягнення відшкодування з підсанкційних осіб і наразі формує пакети документів для предʼявлення позовів.

"Ми - фахівці в сфері безпеки бізнесу та юридичного супроводу діяльності компаній, маємо досвід вирішення складних юридичних питань. Ми бачимо юридичні можливості, як підтримати підприємницьку діяльність в країні, охопленою війною, та відчуваємо внутрішню потребу долучитися до боротьби на правовому полі бою", - зауважив юрист і адвокат Святослав Болінський.

Юристи компанії наголошують, варто якомога швидше й правильно зафіксувати всі збитки. Це допоможе отримати відшкодування в повному обсязі.

Дізнатися більше про юридичну підтримку бізнесу можна за телефоном:

+38 067 746 95 87

bolinskyi.com

Українці зможуть подати через застосунок "Дія" заяву до міжнародного Реєстру про відшкодування збитків, завданих внаслідок російської агресії, повідомило Міністерство юстиції України.

Заявки про пошкоджене або зруйноване житлове нерухоме майно можна буде сформувати за наявності Акту про обстеження від місцевої влади.

Зараз ви читаєте новину «Святослав Болінський: Український бізнес може значно швидше отримати відшкодування збитків, завданих військовою агресією РФ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути