Бізнесмен Віктор Пінчук підвів президента Петра Порошенка до екс-міністра оборони США Роберта Гейтса. Окремої зустрічі між українцями не було.
Про це інформує "Інтерфакс-Україна", посилаючись на власне джерело.
"Це була зустріч з колишнім міністром оборони США Робертом Гейтсом. До неї президента підвів бізнесмен Віктор Пінчук", - сказав співрозмовник.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто прийшов на сніданок до Пінчука
У ЗМІ з'явилася інформація про таємну зустріч президента Петра Порошенка з бізнесменом Віктором Пінчуком у швейцарському Давосі. Там були присутні також радник президента і колишній глава його адміністрації Борис Ложкін, міністр закордонних справ Павло Клімкін і колишній міністр оборони США Роберт Гейтс. Говорили у готелі Morosani Schweizerhof Hotel, де проходив український сніданок. Його Пінчук проводить щороку під час Міжнародного економічного форуму.
Цьогоріч українська делегація заявила про бойкот ланчу. Так вирішили в Адміністрації президента через статтю Пінчука у The Wall Street Journal. У ній бізнесмен порадив українській владі відмовитися від вступу до Євросоюзу та НАТО, тимчасово зняти претензії до Росії щодо анексії Криму.




















Коментарі