Ексклюзиви
понеділок, 21 лютого 2011 15:43

ЗМІ оприлюднили відео бійки Стогнія та Гримчака

ЗМІ оприлюднили відео бійки Стогнія та Гримчака

Телеканал ТВі оприлюднив відео про бійку між радником міністра МВС Костянтином Стогнієм та депутатом Верховної Ради від "Народної самооборони" Юрієм Гримчаком.

Інцидент стався 12 листопада після ефіру передачі "Шустер live" біля входу в телестудію. Костянтин Стогній, який на той час був головним радником міністра МВС, заперечував, що у нього був конфлікт з Юрієм Гримчаком, і навіть заявляв, що він не знає такого депутата. Натомість "нунсівець" подав заяву до правоохоронних органів.

Водночас за словами нардепа прокуратура відмовила у порушенні кримінальної справи проти Костянтина Стогнія за статтею про перешкоджання діяльності народного депутата.

Депутат наголосив, що постанова була оскаржена в Подільському районному суді Києва і слухання скарги заплановано на 24 лютого, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

Юрій Гримчак, коментуючи це відео, заявив, що воно, на його думку, беззаперечно доводить, що першим почав бійку саме пан Стогній, але сумнівається, що воно буде таким же беззаперечним для прокуратури: "Бо для нашої прокуратури нічого беззаперечного немає".

Зараз ви читаєте новину «ЗМІ оприлюднили відео бійки Стогнія та Гримчака». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

29

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.03.2011 11:41:45Віталій188.230.94.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
нащо їх розбороняють? хай би повідбивали один одному голови. всі з одного комсомольського корита...
04.03.2011 13:51:01для ВЛАД95.132.138.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Таких как ты, слава Богу, НЕМНОГО! Но без таких уродов не бывает! Воняют на всех сайтах...
03.03.2011 13:56:13Ілля80.239.242.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Стогній падлюка яку світ не бачив. Гамнюк самий настоящий.
26.02.2011 23:40:04a93.72.253.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Все трое - козлы, как и очень многие из их окружения. Но, человек, получивший два внеочередных звания за три месяца, постеснялся бы говорить о коррупции. А если вспомнить оправдывание методов, которые применил ОМОН против болельщиков на стадионе, среди которых были и подростки, то и говорить нечего. Короче, рисуется орлом, являясь, на самом деле, скунсом.
25.02.2011 17:30:30ВЛАД188.190.89.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Заметил я что у оппозиции есть кучка купленых мудаков, которые сидят за компами и пишут всей редакцией свои коментарии, причём фантазия ограничена пусканием пены
25.02.2011 16:52:56Посторонний82.144.215.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Смотрю я на Ваши комментарии, дорогие друзья, и диву даюсь. Что с нашим народом стало! Неужели так быстро, за какие-то 20 лет Незаможности мозги разжижились? Ну, я понимаю, милиционеров - им обидно, что у них нет тестя генерала. А другим-то что? Говорите о "фальшивках в полковничьих погонах", о "подлизах" и т.д. Неужели все Вы такие святые? Неужели никто из Вас никогда не продвигался на работе по блату? Неужели никто из Вас не рукоплескал оранжевым полудуркам с жабьими глазами или синим бандюкам с двойным подбородком?... Сознайтесь, было ведь. Так что запихните свое умение обгадить.. себе куда-нибудь. Хватит жрать друг друга. Пока будете, как пауки в банках, будет Украина просто дохнуть... Начинайте политику с себя...
25.02.2011 16:26:08харьков109.86.16.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Фальшивого полковника сразу и видно . А этот еще и лгун и обманщик . САМАЯ НАСТОЯЩЕЯ ДЕШОВКА !
25.02.2011 12:13:16ЮГ193.160.224.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
який міністр, такі й у нього радники. Спочатку вдарив нардепа, а потім в штани наклав - зрозумів, що можуть і притягнути до суду. І, як полковник, згадавши про офіцерську честь почав говорити про те, що розбирався з Луценком - знав власник заячої душі, що ексміністру ще не довго на волі гуляти і заступатись за нього ніхто не буде. А зараз сидить в Латинській Америці вивчає досвід демократичних країн у боротьбі з опозицією. або гоотує платформу для покровителів.
24.02.2011 22:40:17Конфуций95.134.37.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Я,считаю ,за свои слова надо отвечать.И чем быстрее тем лучше.
24.02.2011 22:04:38Александру из Одессы178.209.91.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Судя по коменту, ты был не просто оранжевая ментяра, а горлогрыз, раз до полковника долез.Хорошо, шо ты ужо пенсионер, а то сколько бы еще беды наоранжил
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути