Ексклюзиви
пʼятниця, 26 квітня 2019 00:36

Зеленському буде важко боротися з олігархами - Смешко

Зеленському буде важко боротися з олігархами - Смешко
Зеленський уже є залежним від олігархів. Фото: Прямий

У Володимира Зеленського немає важелів впливу на існуючу в політиці кланово-олігархічну систему.

"Новообраний президент уже є залежним де-факто. Адже наші олігархи – це не просто багаті люди, а системні власники цілих напрямів економіки, мають свої кишенькові партії та своїх людей у спецслужбах і правоохоронних органах, а відтак впливають на законодавчу політику Верховної Ради", – сказав екс-голова СБУ Ігор Смешко в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK.

Тому Зеленському потрібно вибудовувати свою команду так, щоб вона могла боротися з тиском олігархату.

"Дуже важливо, щоб кадри, які він підбере, були здатні ідентифікувати непрозорі клани впливу і в межах Конституції могли змусити виконувати антимонопольне законодавство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський vs система: хто кого скрутить у баранячий ріг

"Також важливо прибрати олігархічний вплив із Кабміну, зокрема з економічного сектору та управління. Але це може зробити тільки потужна команда професіоналів із досвідом і сміливістю", – вважає Смешко.

Зеленського пов'язують з олігархом Ігорем Коломойським. Шоумен протягом двох останніх років 11 разів літав до Женеви, коли там мешкав Коломойський.

Влітку 2018-го олігарх переїхав в Ізраїль. Того ж року Зеленський двічі злітав до Тель-Авіва.

Відомо, що юрист Коломойського Андрій Богдан здійснював юридичний супровід кампанії кандидата у президенти Зеленського.

Також Зеленський користується послугами охорони наданої Коломойським.

Зараз ви читаєте новину «Зеленському буде важко боротися з олігархами - Смешко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути