Ексклюзиви
четвер, 30 травня 2019 12:13

Зеленський розв'язав руки НАБУ

Зеленський розв'язав руки НАБУ
Порошенко перешкоджав роботі НАБУ, кажуть у президента Зеленського. Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних справ невідкладно поінформувати Раду Європи та Організацію Об'єднаних Націй, що Національне антикорупційне бюро України може прямо співпрацювати й контактувати з антикорупційними органами інших держав.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Президент вказав, що за законом та Кримінальним процесуальним кодексом, НАБУ наділено повноваженнями центрального органу з міжнародної співпраці у розслідуванні кримінальних проваджень.

Бюро може напряму комунікувати з міжнародними партнерами щодо розслідування корупційних діянь, надсилати та отримувати запити про міжнародну правову допомогу.

Через відсутність політичної волі з боку екс-президента та з метою перешкоджання роботі НАБУ реалізація повноважень Бюро блокувалася, також заявила прес-служба.

Зеленський доручив невідкладно повідомити учасникам міжнародних багатосторонніх договорів про визнання Україною з 25 січня 2015-го НАБУ центральним органом (разом із Міністерством юстиції та Генеральною прокуратурою) у сфері міжнародно-правової співпраці у кримінальних провадженнях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луценко каже, що буде далі генпрокурором і "не прогне хребта"

20 травня відбулася інавгурація шостого президента України Володимира Зеленського.

Під час своєї інавгураційної промови заявив, що розпускає Верховну Раду 8 скликання. Кабінет міністрів закликав піти у відставку.

Зараз ви читаєте новину «Зеленський розв'язав руки НАБУ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути