Вівторок, 23 липня 2019 12:37

Зеленський нагадує раннього Путіна - Євгенія Чуприна

Автор: Тарас Подолян
 

"Володимир Зеленський може бути пов'язаний з ФСБ, -вважає поетеса Євгенія Чуприна.- Якщо ти в поганих стосунках з ФСБ, то ти зможеш отримати державне російське фінансування в Московії на свої фільми будучи українцем під час війни Росії з Україною. А Зеленський отримав". Про це вона сказала в інтерв'ю Gazeta.ua.

- Зеленський нагадує мені раннього Путіна. Він теж карлик. У того був Березовський, а тут Коломойський. До того ж, я підозрюю Зеленського в тому, що все ж таки він має певний стосунок до ФСБ. Багато подорожуючи міжміськими автобусами, я мимоволі передивилася багато випусків його "Кварталів", і бачу, що вони є ілюстрацією того, як впливати на свідомість глядачів. Зеленський принижував тещ, старших жінок, які ж на нього і проголосували потім. Принижував українців і державність. Це робилося на такому рівні, що було бридко і огидно, і послідовно нищилося все, на що спирається наша ідентичність. Загалом вся атмосфера "Кварталів" глибоко неукраїнська. Гумор абсолютно кадебешний: кондова зверхня естетика, ментівська, недотепна.

При тому зал ніби регоче.Але то як змонтувати. Мені доводилося на телебаченні крутитися: все від монтажу залежить. Я сиділа і в масовках. Масовкам просто дається команда: реготати на камеру. Зазвичай коли людина просто дивиться виставу чи концерт, вираз її обличчя зосереджений та беземоційний, це в кадр не ставлять. Оператор знімає людей, а коли бачить, що хтось засміявся, під час монтажу спеціально показує той сміх крупно кілька разів. Часом врізає кадри сміху ще з попередньої програми.

У Зеленського є сценарист, який приїхав з Тамбова, Валерій Жидков, син міліціонера. Цей росіянин і писав сценарії "Кварталів". Чого це в нас росіянин з Тамбова пише сценарії? Звідки він у них там взявся? І чому в цих "Кварталах" іде постійно атака на українську державність?

Коломойський не зміг би так обробити людей на своїх каналах, якби цим не займалися фахівці, яких у нас в країні тупо нема

Я маю сумнів, що якщо ти в поганих стосунках з ФСБ, то ти зможеш отримати державне російське фінансування в Московії на свої фільми будучи українцем під час війни Росії з Україною. А Зеленський отримав.

Я була російською поетесою. І зрозуміла, що якщо ти українець і хочеш, щоб тебе просували в Московії, треба бути суперлояльним. Якщо ти українець і під час війни з Росією знімаєш фільми на бюджетні російські гроші, при тому ще й їздиш в АТО, і тебе не чіпають абсолютно, то там таке подвійне дно… Мені ввижається, йому сказали: "Поезжай в АТО, вєдь тєбє єщо бить президентом" - "Ааааа, нє хачю, баюс!" - "Там будєт тіхо".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реванш перестав бути страшилкою — він має імена і номери законопроектів

До речі, Коломойський не зміг би так обробити людей на своїх каналах, якби цим не займалися фахівці, яких у нас в країні тупо нема, - зазначає Євгенія Чуприна.

Інтерв'ю з Євгенією Чуприною читайте в журналі Країна.

11 липня Зеленський провів першу телефонну розмову з Путіним.
"Обговорювалися питання врегулювання на південному сході України і спільної роботи щодо повернення утримуваних із обох сторін осіб. Досягнуто домовленість про продовження цієї роботи на рівні експертів", - йдеться у повідомленні Кремля.

Зараз ви читаєте новину «Зеленський нагадує раннього Путіна - Євгенія Чуприна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 13688
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода