вівторок, 02 липня 2013 18:22

Зближення ЄС з Україною залежить від долі Тимошенко - глава МЗС Німеччини

Зближення ЄС з Україною залежить від долі Тимошенко - глава МЗС Німеччини
Гідо Вестервелле. Фото: ipress.ua

Темпи зближення ЄС і України багато в чому будуть залежати від розвитку подій навколо колишнього українського прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це у вівторок заявив глава МЗС ФРН Гідо Вестервелле, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, Берлін вкрай зацікавлений у тому, щоб Україна підписала з ЄС Угоду про асоціацію протягом поточного року, однак для цього Києву потрібно вирішити ряд проблем, пов'язаних із правосуддям.

"Ми ясно давали зрозуміти, що Україні слід виконати низку зобов'язань з трьох аспектів. У двох з них ми бачимо значний прогрес. Але ми продовжуємо вести переговори в тому, що стосується третього аспекту, пов'язаного з проблемою вибіркового правосуддя", - зазначив Вестервелле.

За його словами, у зв'язку з цим ситуація навколо Тимошенко "володіє великим символічним значенням".

Міністр додав, що, враховуючи проблеми екс-прем'єра зі здоров'ям, рішення слід знайти якомога швидше.

Як відомо, раніше на цьому тижні дочка екс-прем'єра Євгенія Тимошенко, посилаючись на рекомендації німецьких лікарів з клініки "Шаріте", повідомила, що Тимошенко потребує термінової операції.

У вівторок міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрічався з Вестервелле в рамках робочого візиту до Німеччини.

Зараз ви читаєте новину «Зближення ЄС з Україною залежить від долі Тимошенко - глава МЗС Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

84

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.07.2013 11:56:11Земляк37.99.75.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Земляки! Зачем вам ЕС ? Айда в ТС! Ласкаво просимо в Казахстан! :)

03.07.2013 11:33:24степан бендера178.151.211.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Какой вам ЕС , ваших земляков смерековых мочут в эвропе и выбрасывают как мусор в пустых коробках с под холодильников на тротуары.Если б не воняли , так бы и валялись.В эвропу собрались дэбилы.

03.07.2013 11:20:300046.118.202.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пускай этот пузырь европейский засунет свой палец себе в задницу! Украина в его немчуганских советах не нуждается!

03.07.2013 09:23:10карась85.223.232.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

если пока юля сидит мы обезопашены от ес-освского лепрозория - она должна сидеть пожизненно!! а там глядишь народ пойсмет что грошь цена этой гэй-ропе!!

03.07.2013 06:51:00для ІР: 91.209.5146.201.56.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

тільки вони не розуиіют :- "Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормлённый пропагандой нацизма этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей - либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать и убивать. И за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы - звери. Лютые, кровожадные, но... смертные". ( А.И.Солженицын) Який союз зними ? Ївреї 52 р. воюют за свою Незалежність. ПР-нів кому небудь здати Україну, якщо здавати тотільки в ЄС, в Мутному союзі ми були 350 р.тілки відципились.

03.07.2013 07:59:02****176.36.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

IP: 91.209.51- вот он, титульный!!!Наверняка, форма черепа обмеряна ветеринаром из бандформирования "во сволота" и отвечает самым строгим критериям титульной нации смэрэковых приматов...

03.07.2013 01:17:59!91.209.51.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

РАШЕ-БИДЛО за двічі-несудимого.

03.07.2013 00:54:44((:176.37.126.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Что-то я вообще не понимаю; ну вот к примеру мне лично, на кой чёрт нужно это ЕС, что оно мне может дать??? Что-то говорят и говорят… что мол "нужно", а зачем нужно и кому кроме тех что кричат, то хрен его знает! Абы було!!!

03.07.2013 00:57:01((:176.37.126.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Скорее похую их ЕС, нежели как-то… Вообще сказать нечего по этому поводу.

03.07.2013 00:53:40гриша91.225.116.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

дирк, не спать! РОДИНА В ОПАСНОСТИ!!!!

03.07.2013 00:50:55гриша91.225.116.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

яворина, соси сука - соси --- классика амевриканского кино!!!!

03.07.2013 08:58:37жид37.55.159.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а из качановской колонии есть?

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути