Ексклюзиви
Неділя, 28 вересня 2008 14:21

Завтра Ющенко знову поїде в США

Завтра Ющенко знову поїде в США
Завтра, 29 вересня Президент України Віктор Ющенко здійснить робочий візит до США, де зустрінеться з президентом Джорджем Бушем, а також відбудуться розширені переговори у складі делегацій.

Як повідомили у прес-службі Президента України, Ющенко здійснюватиме візит на запрошення Дж.Буша з метою провести розширені українсько-американські переговори.

У ході переговорів планується обговорити актуальні проблеми двосторонніх відносин, зокрема, проекти співпраці в галузі енергетики, роззброєння, шляхи та перспективи активізації двосторонньої торгівлі, українсько-американські інвестиційні проекти.

Передбачається також, що Ющенко і Дж.Буш обміняються думками щодо напрямків та сфер розвитку двосторонньої співпраці у галузі безпеки та боротьби з тероризмом.

До порядку денного переговорів внесено питання зміцнення глобальної безпеки, перспективи євроатлантичної інтеграції України, обговорення ситуації в Чорноморському регіоні в контексті російсько-грузинського конфлікту.

Президенти також обміняються інформацією щодо розвитку внутрішньополітичної ситуації в США і в Україні.

До складу української делегації на час цього візиту входять міністри закордонних справ Володимир Огризко та оборони Юрій Єхануров, в.о. голови Служби безпеки України Валентин Наливайченко, генеральний прокурор Олександр Медведько.

Як повідомив сам Ющенко, цей візит буде присвячено двостороннім відносинам, зокрема, йтиметься про виконання дорожньої карти Україна-США.

Окремим пунктом, за його словами, будуть обговорюватись питання енергетичної співпраці, зокрема, йтиметься про три ключових питання, "починаючи від адаптації ядерного палива на українських станціях, допомоги американської сторони у розбудові майбутніх ядерних проектів мирного атому, у тому числі в розбудові ядерних блоків відповідно до Енергетичної стратегії до 2030 року".

Крім того, сказав Ющенко, сторони можуть торкнутися питання мирного врегулювання Кавказького конфлікту.

Зараз ви читаєте новину «Завтра Ющенко знову поїде в США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 9612
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода