четвер, 04 жовтня 2018 11:48

Заборона NewsOne та "112 Україна": Рада підтримала петицію

Заборона NewsOne та "112 Україна": Рада підтримала петицію
Петиція за 10 днів набрала 25 475 підписів. Фото: DW

Верховна Рада підтримала петицію українців проти "112 Україна" та NewsOne. Парламент направив Раді нацбезпеки та оборони звернення про застосування економічних санкцій проти цих телеканалів.

Постанову ухвалили 229 голосами. Ще 2 нардепів повідомили, що їхні картки не спрацювали.

Прогнозовано не голосували колишні "регіонали" - "Опозиційний блок", "Відродження" і частина "Волі народу".

"Не секрет, що постійний представник Російської Федерації в Україні Медведчук контролює функціональну діяльність телеканалу "112 Україна" та формує його редакційну політику. Розуміємо, що журналістський склад каналу гідно виконує свою роботу, намагаються дотримуватися принципи етики українського журналіста... Ми зобов'язані виконати вимоги петиції. Комітет пропонує розглянути, схвалити та відправити на Раду національної безпеки та оборони пропозиції щодо застосування персональних обмежувальних санкцій у зв'язку з діяльністю телеканалів NewsOne та "112 Україна", - оголосив перед голосуванням член оборонного комітету Іван Вінник.

Представник "Батьківщини" Сергій Соболєв закликав парламент викликати Нацраду з питань телебачення та радіомовлення зі звітом про власників телеканалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луценко доручив СБУ взятися за телеканал кума Путіна

Петиція про "припинення антиукраїнської діяльності телеканалів "112 Україна" та NewsOne за 10 днів набрала 25 475 підписів.

Наприкінці серпня екс-заступник голови АП Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що отримав в управління телеканал NewsOne. Тоді ж стало відомо, що новий генпродюсер телеканалу "112 Україна", якого призначили після зміни власника, пов'язаний із Віктором Медведчуком.

Зараз ви читаєте новину «Заборона NewsOne та "112 Україна": Рада підтримала петицію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути