середа, 09 січня 2013 18:28

Янукович призначив главою СБУ друга свого сина?

Янукович призначив главою СБУ друга свого сина?
Олександр Якименко. Фото: netvlasti.blogspot.com

Президент України Віктор Янукович звільнив главу Служби безпеки України Ігоря Калініна і призначив його своїм радником.

Відповідні укази підписані главою держави і опубліковано на його офіційному сайті в середу.

Новим главою Служби безпеки України Янукович призначив Олександра Якименка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Бютівці" вимагають, аби Рада позбавила депутатських повноважень нових міністрів

Олександр Якименко народився в 1964 році. Закінчив Єйське вище авіаційне училище. Після випуску служив у Монголії (Чойбалсан), потім у Криму (Гвардійське). У 1997 році закінчив Військово-повітряну академію ім. Ю.А. Гагаріна. За словами самого Якименка, він був льотчиком-винищувачем і літав на СУ-37. З лав збройних сил звільнився в 1998 р. До 5 серпня 2011 Олександр Григорович обіймав посаду начальника управління СБУ в Севастополі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арбузов особисто контролюватиме проходження урядових законопроектів у Раді і не боїться звітувати

5 серпня 2011 призначений керівником СБУ Донецької області. Потім змінив на посаді першого заступника голови Служби безпеки України та начальника Головного управління по боротьбі з корупцією Володимира Рокитського. Як пише politrada, звільнення Рокитського пояснювалося тим, що він був членом команди екс-глави СБУ Валерія Хорошковського. На думку опитаних "Главкомом" джерел, останнім часом Якименко тісно спілкувався з Олександром Януковичем.

Зараз ви читаєте новину «Янукович призначив главою СБУ друга свого сина?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

212

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.02.2013 23:50:43Сергей178.213.7.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ДДТ вони самї не виздихають їх треба НАМ - виздихать

01.02.2013 23:48:07Сергей178.213.7.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

podoliaka - ты врёшь, и не хера не соображаешь

01.02.2013 23:46:28ДДТ212.178.26.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Коли вони вже всі виздихають? І їхні діти, і друзі їх дітей??

01.02.2013 23:24:30Сергей178.213.7.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

НАРОД!!! Давайте загоним их всех на стадионы, как в своё время сделал ПИНОЧЕТ, и расстреляем их к ЕБЕНЯМ

10.01.2013 14:03:24спонсор46.118.99.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

если даже в государственной безопасности кадры распределяются по родственному или семейному , то бежите молодые отсюда- не будет здесь толку.... нацбанком заведовать хотят поставить сыночка росийского правительственного бонзы, служба безопасности будет служить не государству , а семье президента...так нам и надо....

10.01.2013 20:19:11Богдан213.109.233.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Який президент, такі ж кадри підбирає і собі, хоча кадри потрібні державі, а не урці.

10.01.2013 18:14:50Паук95.133.113.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Едет Виктор Федорович на машине мимо завода.
- Чей завод?
- Ваш, Виктор Федорович.
Едут дальше, опять завод.
- Чей завод?
- Ваш, Виктор Федорович.
Едут дальше, проезжают мимо еще одного завода.
- Чей завод?
- Вашего сына, Виктор Федорович.
- Да шо за страна, только я с сыном и работаем.

10.01.2013 13:33:11вадик193.201.105.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

да не все ли равно,кто глава сбу.где киев,а где я.тут другая новость-коломойский обещает обвалить гривну и закріть филиалі привата ,вместе с банкоматами.если януковичи не оставят его аэросвит.это серьезнее.

10.01.2013 12:50:382013212.64.228.--
  • 21+
  • 0-
  • Відповісти

Спасибо жителям Донбасса!
:D

10.01.2013 12:48:00Эллин95.135.92.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А этот маклак Доний с полуженским именем вскоре будет делать свои костыли
с тёплого гнезда и Украины.Непревзойдённый параша,смотришь на эту физиономию,
вызывающую отвращение и так хочется [Видалено],что бы окончательно
дурком стал.

10.01.2013 11:59:04557195.248.181.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"Мне сверху видно все..." - правда в мелком масштабе. "Каждая кухарка будет руководить государством". Вот поэтому мы и покупаем Хюндаи, строим газ. терминалы на бумаге. Нет деньги, деньги, в отличие от терминалов, настоящие - народные (они не пропадут, они у нас в карманах).

10.01.2013 18:03:00Паук95.133.113.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Подожди, - а при чем здесь кухарка? Янукович-младший кажется стоматолог.

10.01.2013 11:58:30Батяр178.95.184.--
  • 20+
  • 0-
  • Відповісти

ПОСАДИВ ГУЦУЛ СМЕРЕКУ,
А ВИРОСЛА ТУЯ, -
Ще не мали президентом
ми такого. х(лопця)!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути