Ексклюзиви
четвер, 26 серпня 2010 16:31

Вітренко заговорила про об"єднання з Тимошенко

Вітренко заговорила про об"єднання з Тимошенко

Лідер ПСПУ Наталія Вітренко не виключає можливості об'єктивного об'єднання парламентської і позапарламентської опозицій проти пропозиції президента Віктора Януковича щодо необхідності вдосконалення Конституції.

"Повинна сказати, що зараз об'єктивні процеси в цьому напрямку йдуть, але це стосується безпосередньо конкретних етапів опозиційної боротьби. Але принципового об'єднання з "помаранчевими" в єдину політичну силу у нас ніколи не відбудеться", - сказала вона.

При цьому Вітренко зазначила, що між ПСПУ і БЮТ існують величезні ідеологічні суперечності.

"У нас з БЮТ абсолютно різний цивілізаційний вектор. Ще два роки тому на одному ток-шоу мені поставили запитання: чи могла б я об'єднатися з Тимошенко? Я відповіла - ні, тому що вона натовка і бандерівка, а я - за союз з Росією. Але коли ми бачимо, що відбувається цементування влади і повний її захоплення в руках однієї політичної сили, та ще і бандитськими методами, то, звичайно ж, об'єктивно ми будемо об'єднуватися з усіма, хто проти цих методів ", - зазначає лідер ПСПУ.

Нагадаємо, що під час виступу на Майдані президент Україні Віктор Янукович заявив, що українська Конституція потребує модернізації.

Сегодня

Зараз ви читаєте новину «Вітренко заговорила про об"єднання з Тимошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.06.2012 17:28:49Степанович78.25.37.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

То . что известно еще было ПЕРВОБЫТНОМУ ЧЕЛОВЕКУ что ловчие ямы есть орудие убийства ,. если их замаскировать на тропах животных к водопою . В равной степени как и ловушки на территории населенных пунктов. Но эта истина, известная первобытному человеку, неведома ни нашим законодателям ни правоохранителям Если вы ткнете носом в такое орудие убийства ( самострел) участковому, то он вам возразит , что это не по его части. В Украине нет закона об охране СРЕДЫ ЖИЗНЕДЕЯТЕЛЬНОСТИ . У клоунов из Верховой Рады руки не доходят до закона о праве на жизнь. Зато есть время на законы типа второго госязыка и как узаконить БЕЗЗАКОНИЕ и "законно" грабить Украину. В результате ежедневно в Украине гибнет без суда и следствия ЧЕТЫРЕ РЕБЕНКА,

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути