понеділок, 29 березня 2021 10:23

Венедіктова оголосила добір. Шукають 454 прокурорів

Венедіктова оголосила добір. Шукають 454 прокурорів
Конкурс проходитиме у 3 етапи. Фото: @pgo.gov.ua

В окружні прокуратури шукають 454 працівників. Про це повідомив Офіс генерального прокурора у понеділок.

Нові окружні прокуратури, куди хочуть добрати прокурорів, розпочали роботу з 15 березня.

"В першій хвилі ми плануємо заповнити 454 вакансії.

Дала доручення структурним підрозділам Офісу генпрокурора організувати проведення першої частини добору, до процесу також залучені обласні прокуратури. Водночас тривають консультації з міжнародними партнерами з метою забезпечення максимально прозорого конкурсного відбору", - заявила генпрокурорка Ірина Венедіктова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суддям по 100 тис. грн, а на папір немає. Куди йдуть гроші українців

Вимоги до майбутніх прокурорів - громадянство України, вища юридична освіта, стаж роботи у галузі права не менше 2 років.

Спочатку буде тестування на знання законодавства. Тих, хто набрав необхідну кількість балів, допустять до 2 етапу добору - тестування на загальні здібності.

На 3-му етапі кандидати виконуватимуть письмове завдання для оцінки рівня володіння практичними уміннями і навичками, пройдуть співбесіду на відповідність вимогам професійної компетентності і доброчесності.

Для тих кандидатів, які покажуть найкращі результати під час випробувань, готуються мотиваційні механізми кар'єрного зростання, заявляють в Офісі генпрокурора.

У січні завершилася атестація прокурорів місцевих прокуратур і військових прокуратур гарнізонів. Із понад 6 тис. успішно пройшли іспити 4064. Атестація розпочалася торік у жовтні.

У вересні 2019-го Верховна Рада ухвалила закон про реформу прокуратури. Торік запрацював Офіс генерального прокурора на чолі з Русланом Рябошапкою. Реформу планували завершити за 2 роки. Кількість працівників зменшити з 15 до 10 тис. Торік у березні парламент звільнив Рябошапку і призначив Венедіктову.

Зараз ви читаєте новину «Венедіктова оголосила добір. Шукають 454 прокурорів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути