Ексклюзиви
середа, 15 грудня 2010 10:42

В Україні будується поліцейська держава — "бютівець"

В Україні будується поліцейська держава — "бютівець"

Після затримання колишнього міністра хорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука за декілька днів його заарештують.

Таку точку зору в коментарі Gazeta ua висловив народний депутат із фракції БЮТ-Батьківщина Андрій Сенченко.

"Це я кажу, не знаючи матеріали справи. Реалізується сценарій, який просто копіюється із разу в раз. Це чергова стаття для будь-якого керівника. Вона "пришивається" кому завгодно", - зазначив депутат.

"Затримання колишніх міністрів продовжується, тому що чим менше у влади буде аргументів для запевнення народу у правоті свого курсу, тим сильніше будуть закручуватися гайки і інтенсивніше буде працювати механізм політичних репресій. Логіка цих затримань підсилюється проектом бюджету на наступний рік. Там пріоритет наданий силовим структурам", - продовжив Сенченко.

На 80 % збільшене фінансування генпрокуратури, на 20 % - СБУ і на 15 % - міністерства внутрішніх справ.

"Це означає, що будується поліцейська держава, в якій влада буде запевняти народ гумовими кийками міліції, а опозицію і вільну пресу – кримінальними справами і переслідуванням", - пояснив Сенченко.

За його словами, такі дії влади - це проблема не "Батьківщини", а всієї країни та її громадян.

"Якщо ми хочемо жити у тоталітарній державі при відсутності демократії, в умовах диктатури, тоді з цим треба погоджуватись. Якщо спостерігати за тим, як відреагують сотня депутатів та Юлія Тимошенко, треба розуміти, що це не гра. Суспільство повинно дати свою оцінку таким діям влади", - зауважив "бютівець".

Нагадаємо, у Києві за підозрою у зловживанні службовим становищем затримали колишнього міністра охорони навколишнього природного середовища України Георгія Філіпчука.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «В Україні будується поліцейська держава — "бютівець"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

15

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

25.12.2013 11:06:01lutich194.12.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а почему луценко,если он так с НАРОДОМ,сам себя-не ПОСАДИТ,за то что при нём ХОТЕЛИ дать-ГЕРОЯ Украины,УБИВШЕМУ СЕЛЯНИНА в кировоградском лесу-ЛОЗИНСКОМУ,за то что ШТРАФЫ-ПОДНЯЛ,дедам-на ЗАПОРОЖЦАХ и МОСКВИЧАХ или одних-МАЖЁРОВ,которые своими ДЖИПАМИ- УБИВАЮТ людей по ПЬЯНОЙ ОБКУРКЕ-тогать НИЗЗЯ?

23.12.2013 14:31:20Олег Попов176.104.168.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Помню недавно Луценко в тюрьме сидел за ржавые преступления ! Был до посадки такой блин здоровый что даже с немецкими таможенниками пытался бодаться ! Как посадили так сразу сильно заболел ! Такой был больной и несчастный , все просился чтобы выпустили на воле ласты откинуть . ВЫПУСТИЛИ -- теперь бегает по майдауну здоровее всех здоровых и них....ничего у него не болит . Опять грязь льет . Вывод - нужно сразу садинь жо.....пой на кол , чтобы потом было чего лечить реально !

22.12.2013 11:31:18Иленов85.198.161.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Сегодня Евромайдан объявит План наступления - на Грабли?:p

22.12.2013 11:29:41Иленов85.198.161.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Сегодня Евромайдан объявит План наступления - на Грабли?:p

22.12.2013 11:27:12lutich91.219.220.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

а почему луценко,если он так с НАРОДОМ,сам себя-не ПОСАДИТ,за то что при нём ХОТЕЛИ дать-ГЕРОЯ Украины,УБИВШЕМУ СЕЛЯНИНА в кировоградском лесу-ЛОЗИНСКОМУ,за то что ШТРАВЫ-ПОДНЯЛ,дедам-на ЗАПОРОЖЦАХ и МОСКВИЧАХ или одних-МАЖЁРОВ,которые своими ДЖИПАМИ- УБИВАЮТ людей по ПЬЯНОЙ ОБКУРКЕ-тогать НИЗЗЯ?

22.12.2013 11:26:34lutich91.219.220.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

В то время, как на Евромайдане тысячи украинцев выражают свое желание вступить в Евросоюз, во многих европейских странах люди выходят на протест против политики ЕС.
http://world.eizvestia.com/full/655-es-zahlestnuli-grazhdanskie-protesty
вот тут написана истиная причина внезапной любви ЕС к Украине.
http://ru.euronews.com/newswires/2265668-newswire/
тех-кемпы
http://www.youtube.com/watch?v=uTKZYTLDnv8
Почему госДЕП богатых США и ЕС-не БЕСПОКОИТСЯ?
http://gazeta.ua/articles/life/_ovochi-frukti-stanki-dlya-golinnya-evromajdan-poprosiv-u-kiyan-dopomogi/533368#2954738
братские-народы...
http://www.youtube.com/watch?v=V9oAlLINyMA

22.12.2013 10:18:38xoxloplydi79.173.80.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

клоуны , это какой по счету план? стрыбайте, дурни, стрыбайте!!

22.12.2013 10:21:09xoxloplydi79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

весь народ свалит в ес и в рф, и писец укростану

22.12.2013 10:37:38Кыця5.149.219.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

По себе судите?

22.12.2013 09:51:48Кыця5.149.219.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

а что Вы пожелаете для жида Вольфа Путина?

22.12.2013 09:31:29Дядько Сэм, FL95.135.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

The president of Bulgaria has made a stinging intervention in the UK's immigration debate, attacking what he calls David Cameron's attempts to pander to nationalists – and warning the PM to consider how history will judge him. In an exclusive interview with the Observer, less than two weeks before the lifting of all restrictions on Bulgarians and Romanians seeking work in the UK, Rosen Plevneliev called for Britain to stay true to its legacy as "a great global power that pioneered integration" and not play on people's fears. In a direct warning to Cameron, he said: "Isolating Britain and damaging Britain's reputation is not the right history to write."

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути