четвер, 28 травня 2020 14:07

У САП прокоментували відмову в екстрадиції Онищенка

У САП прокоментували відмову в екстрадиції Онищенка
САП: відсутність Онищенка не вплине на розгляд кримінального провадження. Фото: facebook.com/sap.gov.ua

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) прокоментували відмову німецького суду в екстрадиції Україні ексдепутата Олександра Онищенка, проти якого триває кримінальне провадження.

Це не вплине на розгляд кримінальної справи, повідомили на офіційній сторінці САП у Facebook.

Причиною відмови Вищого земельного суду Ольденбурґа в екстрадиції Онищенка став сумнів судових органів Німеччини у "дотриманні мінімальних міжнародних стандартів щодо умов ув'язнення в Україні".

"Наголошуємо, що це рішення суду м. Ольденбурґа не впливає на розгляд кримінального провадження за обвинуваченням колишнього нардепа, яке слухається Вищим антикорупційним судом, оскільки ще 21 січня 2020 року судом у порядку ч. 3 ст. 323 Кримінального процесуального кодексу України надано дозвіл на спеціальний судовий розгляд, тобто за відсутності обвинуваченого", - відповіли на це в САП.

За повідомленням відомства, наразі в кримінальному провадженні за обвинуваченням екснардепа та його спільниці здійснюють дослідження письмових доказів сторони обвинувачення та вже досліджено 25 томів матеріалів кримінального провадження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втікачу Онищенку зачитали у суді обвинувачення

"Як і раніше колишній народний депутат може будь-коли з'явитися в Україну та брати участь в судових засіданнях", - йдеться в повідомленні.

У САП додали, що оскарження рішення німецького суду не передбачено, але його можуть переглянути через появу нових обставин.

Вищий земельний суд міста Ольденбурґ, Німеччина, 27 травня 2020 року відмовив в екстрадиції колишнього нардепа, обвинуваченого Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою в організації "газових схем", про що повідомляють на веб-ресурсі цього суду.

Зараз ви читаєте новину «У САП прокоментували відмову в екстрадиції Онищенка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути