вівторок, 17 березня 2015 20:44

В парламенті відбулась національна зрада - Ляшко

В парламенті відбулась національна зрада - Ляшко

Сьогоднішня дата увійде в історію українського парламентаризму як один з чорних днів. Рада проголосувала за закон про особливий порядок самоврядування окремих районів Донецької і Луганської областей. Цей закон легалізує терористів і сприяє реалізації плану Путіна. Радикальна партія виступила категорично проти цієї здачі наших територій.

Про це заявив Олег Ляшко виданню "КиївПрес".

На останок голова Фракції радикальної партії Ляшко процитував британського прем'єра часів Другої світової війни Уінстона Черчіля: "Ніколи не здавайтеся. Ніколи. Ніколи. Ніколи. Ні у великому, ні у малому, ні у масштабному, ні у дрібному. Ніколи не підкорюйтеся силі, навіть якщо вона є очевидно більшою".

Зараз ви читаєте новину «В парламенті відбулась національна зрада - Ляшко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути