середа, 16 березня 2011 09:05

В Генпрокуратурі кажуть, що Тимошенко гальмує передачу її справи до суду

В Генпрокуратурі кажуть, що Тимошенко гальмує передачу її справи до суду

Колишній прем'єр Юлія Тимошенко не зацікавлена у передачі кримінальної справи порушеної проти неї до суду.

Відповідну заяву оприлюднила прес-служба Генпрокуратури.

"Останнім часом екс-прем'єр не втомлюється повторювати про своє бажання, щоб Генпрокуратура якнайшвидше направила до суду кримінальну справу за обвинуваченням її у зловживанні владою та перевищенні службових повноважень, а також у порушенні бюджетного законодавства", - зазначають в відомстві.

В ГПУ нагадали, що офіційно підтвердили свою готовність передати вказану кримінальну справу до суду відразу ж після закінчення ознайомлення з нею обвинуваченої та її захисника, з тим, щоб встановити істину.

Водночас у відомстві зауважили, що адвокат екс-прем'єра повідомив слідчого, що може продовжити ознайомлення з матеріалами справи проти Тимошенко не раніше 2 квітня", - зазначається у заяві.

"Однак, як стало відомо, її адвокат Богдан Ференц подав заяву слідчому у справі про те, що зможе продовжити ознайомлення з матеріалами щодо його підзахисної не раніше 2 квітня цього року", - йдеться в заяві.

"Отже, Юлія Володимирівна, м'яко кажучи, і цього разу нещира. І, очевидно, не зацікавлена у передачі справи до суду, продовжуючи маніпулювати громадською свідомістю задля отримання власних дивідендів", - заявили в ГПУ.

Зараз ви читаєте новину «В Генпрокуратурі кажуть, що Тимошенко гальмує передачу її справи до суду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

31

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.03.2011 13:26:17Українець95.133.175.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Підтримую Антоніну(Ялта)!Що,Щирий той, що стверджує про отримання ним чесно звання "проффесора",коли,напевно навіть середньої школи не закінчив,що обіцяв покращення нашого життя вже сьгодні! Хіба щирий прокурор,що найбільшим злочином вважає виплату пенсій і купівлю автамобілів для сільських медпунктів по цінах менше ринкових і не бачить злочину в купівлі двох вертольотів по 17млн за бюджетні кошти, та не бачить криміналу в тому, що можна купити резиденцію Межигіря за продану в Донецьку 3км квартиру,щирий суддя, що не бачить злочину в запереченні Геноциду Українського народу!??? Так!
16.03.2011 13:25:05Українець95.133.175.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Підтримую Антоніну(Ялта)!Що,Щирий той, що стверджує про отримання ним чесно звання "проффесора",коли,напевно навіть середньої школи не закінчив,що обіцяв покращення нашого життя вже сьгодні! Хіба щирий прокурор,що найбільшим злочином вважає виплату пенсій і купівлю автамобілів для сільських медпунктів по цінах менше ринкових і не бачить злочину в купівлі двох вертольотів по 17млн за бюджетні кошти, та не бачить криміналу в тому, що можна купити резиденцію Межигіря за продану в Донецьку 3км квартиру,щирий суддя, що не бачить злочину в запереченні Геноциду Українського народу!? Так!?
16.03.2011 13:24:00Українець95.133.175.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
МИ ВІДХИЛИЛИСЬ ВІДТЕМИ (Антоніна,Ялта)Хто нещирий Юля В., а ти Пшонка - щирий, а ти Янукович- щирий, вийшов на екран загорілий, маєш жирний уголований лоск. Ви, погань, про себе піклуєтесь тільки, а не про державу. Я згодна, щоб вас, нехай разом і зі мною так як в Японії прибрав Господь з цієї землі, щоб не гадили її.
16.03.2011 12:44:55Ведьма178.150.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Воющему(УУУ)--- Вы, видимо, все-таки меня с кем-то путаете! Никогда в жизни я не призывала украинцев в "объятья кацапни". У Украины своя дорога. Ни в ЕС , ни в новый Союз с Россией ей попасть не светит. Самим нужно выплывать, только при этом не лишне помнить, что если национальной идеи нет, то любое националистическое движение деструктивно по сути. По поводу рецепта, он вроде бы от Джейн Фонда. Ни мне, ни моей престарелой кошке (15,5 лет) он не пригодился - мы хорошо питаемся и не имеем наследственной предрасположенности.
16.03.2011 12:24:32ВЕДЬМЕ77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ошибка" АПРОБИРОВАН" - ПОПРОБУЮ ИСПЫТАТЬ НА СВОЕЙ КОШКЕ,КОТОРАЯ ИНОГДА СТРАДЕТ ЭТИМ СТАРЧЕСКИМ НЕДУГОМ В СВОИ 20 ЛЕТ(80 ПО ЛЮДСКИМ МЕРКАМ).
16.03.2011 12:12:40ВЕДЬМЕ77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
СПАСИБО ЗА РЕЦЕПТ - ВИДИМО ОН АПОРОБИРОВАН ВАМИ И РАДИКАЛЬНО ПОМОГАЕТ ОТ ЗАПОРА.
16.03.2011 12:08:43УКРАИНЦУ - ХМЕЛЬНИЦК77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
НУ какова спасительница отечества и нашойи людяности.Ну мы ж прям панургово стадо баранов которое ВЕДЬМА(НЕ НИК, а именно ведьма в её изначально сказочном значении слова) ведёт нас по литературному канону ЗА БОРТ,Т.Е. В ОБЪЯТИЯ КАЦАПНИ. ВОТ ВАМ ОБРАЗЕЦ ПАЦИЕНТА ПАЛАТЫ №6 У НЕЁ ОКАЗЫВЕТСЯ МИССИЯ СПАСИТЕЛЬНИЦЫ - НАША ОРЛЕАНСКАЯ ДЕВА.ОСТАЁТСЯ ТОЛЬКО СЖЕЧЬ ЕЁ НА КОСТРЕ ОДНОПАЛАТНИКАМ КЛИНИКИ ДУШЕВНОБОЛЬНЫХ,ЧТОБЫ УВЕКОВЕЧИТЬ В ИСТОРИИ УКРАИНЫ.
16.03.2011 12:04:41Ведьма178.150.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
16.03.2011 11:52 --- Надоело уже! Ничего нового не можете придумать? Или по принципу, у кого что болит, тот о том и говорит? Судя по комментариям у вас явный дисбактериоз мозга --- словесная диарея и одновременно физиологический запор. Мой вам совет, утром натощак столовая ложка оливкового масла холодного отжима и никаких газет, то бишь, политики. Мозг особо не напрягайте, иначе усугубятся проблемы с пищеварением, тогда вам и ваш деликатес-гнилая селедка не поможет.
16.03.2011 11:52:56Українець95.133.175.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Шкода!А Путін такі прекрасні умови пропонує!Дивись,не прогадай!Жила б собі як в Раю, та і тут повітря чистіше стало б!
16.03.2011 11:52:31Ведьма77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А я вся такая неординарная и необыкновенная,у меня даже дача есть и крокусы из Ниццы прислал ты мне.И уехать пришлось по физиологической необходимости - запор,запор.Пришлось прибегнуть к радикальным клиническим мерам.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути