
Глава МЗС Естонії Урмас Рейнсалу засудив позицію президента Росії Володимира Путіна щодо окупації Радянським Союзом країн Балтії під час Другої світової війни.
Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє "Європейська правда".
Главу МЗС Естонії обурила позиція російського президента щодо інтерпретації історії країн Балтії в роки Другої світової війни в інтерв'ю, яке той дав виданню National Interest.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія блокує виконання Мінських домовленостей — США
"Президент Росії Володимир Путін продовжує просувати неправдивий історичний наратив... Він стверджує, що країни Балтії приєдналися до СРСР на основі угоди та за згодою обраних народних представників і це відповідало міжнародному та національному праву того часу. Ці твердження цілком і повністю неправдиві, і я їх засуджую. Особливо цинічно лунають такі заяви у тиждень, коли виповнюється 80 років з моменту протиправної окупації Балтійських країн", — зазначив Урмас Рейнсалу.
Раніше у Польщі заявили, що перебувають у безпеці від Російської Федерації завдяки військам НАТО та американському контингенту на території країни.
Коментарі
Если бы меньше зацикливались бы на выборах, они проходили бы честнее. Уж много желающих нагреть на них свои руки. В принципе партий у нас нет. Я кум и сваха вот и партия. И такие в основе. О чем можно говорить.Тимошенко была в "Громаде" Лазоренко. Того посадили переименовала в себя-БЮТ. Её посадили - теперь ВО "Батькивщина". И что это партия?
Если эти "Чесно" соответствуют "Нашим" в России, тогда все путем. Вернее идет путинским путем. Видимо, на новые технологии не хватает денег, или мозгов. Этакий политический секондхенд. Это как в начале перестройки всякими радянскими завозились фильмы, выброшенные за границей на помойки.
Як би Україна та українці мікували так, як ВИ, то ми були б на іншому, досить ВИСОКОМУ рівні розвитку! А так " політичний секондхенд"!