Ексклюзиви
Середа, 13 червня 2007 08:46

Україна в списку країн, які не борються з работоргівлею

Україна потрапила до списку країн із значною кількістю жертв торгівлі людьми і невідповідністю вимогам ліквідації тяжких форм такої торгівлі.

Про це йдеться у щорічній доповіді про торгівлю людьми в країнах усього світу, що підготував Держдепартамент США на вимогу конгресу.

Метою таких доповідей є стимулювання до дій і створення партнерських зв"язків по всьому світу у боротьбі проти работоргівлі наших часів.

"Як і в попередні роки, ця доповідь відносить Україну до числа країн із значною кількістю жертв торгівлі", - зазначається у повідомленні прес-служби посольства США.

У доповіді йдеться про те, що "у 2006 році прикордонна служба України закрила дев"ять каналів для переправки людей, запобігла продажу 43 жінок і затримала 29 торговців".

Однак, доповідь також вказує, що Україна не змогла надати доказів, що вона збільшує свої зусилля в напрямку відповідності стандартам протидії торгівлі людьми, особливо у галузі захисту жертв і покарання засуджених торговців.

Наприклад, з 86 торговців, які були обвинувачені і засуджені у 2006 році, 47 отримали лише умовне покарання.

В результаті Україну віднесено до групи країн, які потребують особливої уваги у зв"язку із недостатніми зусиллями у боротьбі проти торгівлі людьми, передає Українська правда.
Зараз ви читаєте новину «Україна в списку країн, які не борються з работоргівлею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 25777
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода