Ексклюзиви
Середа, 13 червня 2007 08:46

Україна в списку країн, які не борються з работоргівлею

Україна потрапила до списку країн із значною кількістю жертв торгівлі людьми і невідповідністю вимогам ліквідації тяжких форм такої торгівлі.

Про це йдеться у щорічній доповіді про торгівлю людьми в країнах усього світу, що підготував Держдепартамент США на вимогу конгресу.

Метою таких доповідей є стимулювання до дій і створення партнерських зв"язків по всьому світу у боротьбі проти работоргівлі наших часів.

"Як і в попередні роки, ця доповідь відносить Україну до числа країн із значною кількістю жертв торгівлі", - зазначається у повідомленні прес-служби посольства США.

У доповіді йдеться про те, що "у 2006 році прикордонна служба України закрила дев"ять каналів для переправки людей, запобігла продажу 43 жінок і затримала 29 торговців".

Однак, доповідь також вказує, що Україна не змогла надати доказів, що вона збільшує свої зусилля в напрямку відповідності стандартам протидії торгівлі людьми, особливо у галузі захисту жертв і покарання засуджених торговців.

Наприклад, з 86 торговців, які були обвинувачені і засуджені у 2006 році, 47 отримали лише умовне покарання.

В результаті Україну віднесено до групи країн, які потребують особливої уваги у зв"язку із недостатніми зусиллями у боротьбі проти торгівлі людьми, передає Українська правда.
Зараз ви читаєте новину «Україна в списку країн, які не борються з работоргівлею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 18885
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути