Ексклюзиви
неділя, 26 липня 2009 13:55

У Києві в ДТП загинув син депутата Сівковича

Президент України Віктор Ющенко висловив співчуття народному депутату Володимиру Сівковичу з приводу загибелі в автомобільній катастрофі його сина Віктора.

Як повідомили у Головній службі інформаційної політики Секретаріату Президента України, у телеграмі йдеться: "Поділяю з Вами, Вашими рідними і близькими непоправне горе, що спіткало Вашу сім`ю. Прошу прийняти мої співчуття та слова підтримки у цю скорботну годину".

Як повідомляє Магнолія-ТБ, 25 липня о 23.15 в Києві на вулиці Фрунзе Лексус, що їхав від Петрівки в бік вулиці Олени Теліги, врізався в стовп.

Від удару машина вибухнула і спалахнула.

Автомобіль згорів повністю ще до приїзду пожежних.

За кермом Лексуса був старший син народного депутата Володимира Сівковича 25-річний Віктор.

Попередня причина аварії - значне перевищення швидкості.

За матеріалом УНІАН

Фото Magnolia-tv.com
Зараз ви читаєте новину «У Києві в ДТП загинув син депутата Сівковича». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

42

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.03.2011 14:29:11ваРЕник178.95.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Люди! У меня к Вам только один вопрос,почему Вы такие обозлённые? Почему такая ненависть к подобным себе? Зачем растите Монстра также и вас уничтожающего.
24.08.2009 01:22:11Chukcha91.124.195.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Новый анекдот - Хороший и честный депутат... И главное - народ очень это хорошо знает!!!
24.08.2009 01:17:33Chukcha91.124.195.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Очень жалко, а в нашей области за два дня двоих депутатов подстрелили... И их очень жалко... Так бы народ и жалел...и жалел...
19.08.2009 02:35:51анатолий95.69.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
вы конченные [Цензура]!у него проблемы с сердцем были!это вас [Цензура] надо повесить всех!он был нормальным поцаном!
03.08.2009 01:17:14777195.149.90.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
на одного придурка меньше стало.
01.08.2009 19:01:30Аль95.132.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Новая трагедия в Черновцах:лексус на большой скорости перемолол насмерть на пешехдном переходе мать,дочку и двух племянников.Водитель-пьян.
29.07.2009 15:45:59Світлана91.124.3.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Наті з батьківщини Сівковича. Браво! Сівкович стільки всього хорошого зробив для вашої місцевості!І що? Це не дозволяє його синам порушувати ПДР, не дає морального права купувати дорогущі кілька метрів на Байковому кладовищі і ховати сина біля видатних людей.Хіба не так?
29.07.2009 14:08:37Игорь77.120.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да, земля пухом ему. Обидно когда в мирное время люди гибнут. Но есть и причины. Безнаказанность их родителей, попирание любых правил и законов. Эта характерная черта для всех депутатов, любого уровня. Дети растут в семье, которая их так воспитывает.
28.07.2009 20:38:19Ната -95.132.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Колись БОГ побачить і у вашій дитині та покарає ,не дай БОГ, тим же, Як Ви для себе цю кару поясните????СЕргей их Харькова-УРОД.Ну хіба на дітях депутатів-клеймо,хіба це закономірно,що вони такі ,як ви їх обзиваєте???Нехай вся ненависть і кара божа обернеться проти тих ,ХТО РАДІЄ ВЕЛИКОМУ БАТЬКІВСЬКОМУ ГОРЮ