середа, 14 березня 2012 12:19

У БЮТі не проти слідом за Королевською вигнати і Суслова: партія не відчує втрати

У БЮТі не проти слідом за Королевською вигнати і Суслова: партія не відчує втрати
Андрій Сенченко

Фракція "БЮТ-Батьківщина" не відчує істотних втрат, якщо Євген Суслов вийде з її лав слідом за Наталією Королевською.

Таку думку в коментарі журналістам озвучив бютівець Андрій Сенченко, повідомляє "Українська правда".

Він нагадав, що Суслову винесено попередження, "хоча було б правильніше, щоб вони пішли (разом з Королівської)".

"За ним менше публічних гріхів, але ми розуміємо, що в цій зв'язці він є веденим", - додав Суслов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Альтернативою на виборах стануть Кличко, Гриценко і Королевська - політолог

"Якщо він піде слідом за Королевської, то фракція не відчує втрати. Вони пішли в УСДП, а ця партія, починаючи з місцевих виборів 2010 року, діє явно за вказівкою Банкової і тому фактично не є нашим політичним союзником на виборах", - сказав він.

Нагадаємо, що сьогодні голова Верховної Ради України Володимир Литвин офіційно оголосив про виключення Наталії Королевської із фракції "БЮТ-Батьківщина".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "БЮТ-Батьківщина" пожурила неслухняну Королевську

За даними джерела, з фракції Королевська виключена за те, що не проголосувала напередодні за включення до порядку денного сесії проекту постанови про заходи щодо реалізації рекомендацій та вимог ПАРЄ.

Зараз ви читаєте новину «У БЮТі не проти слідом за Королевською вигнати і Суслова: партія не відчує втрати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.03.2012 14:33:377.6294.158.34.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

" Отряд не заметил потери бойца.....":):):):):):):):)

14.03.2012 21:57:19рагуль188.231.154.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

БЫДЛЫ БЮТ овцы! [Видалено]

14.03.2012 14:26:19Ответ Багире93.72.158.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Давным давно было пора БЮТу избавиться от этого засланного казачка!! Эта девушка карьеристка высшей степени и из за своих шкурных интересов пойдет по трупам! Кто о ней знал бы вообще что либо, если бы в свое время ЮВТ, доверившись ей, вытянула эту девицу на свет божий.Я не думаю, что боевой генерал - это канализация, а эта продажная пришмандовка- цаца.Время все расставит по своим местам, далее все увидем сами , кто есть кто!!!

14.03.2012 13:34:17Багира-295.134.236.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

БЮТ - сплошная вонючая канализация. От воровки Юльки до пастора Турчинова, а далее -педераста Ляшко, убийцы Лозинскогоь и им подобным ублюдкам.,

14.03.2012 13:13:40Волошко91.124.91.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Турчинов избавляется от неугодных и неудобных сторонников Тимошенко. Видать решил узурпировать власть в блоке. Ну-ну.

14.03.2012 12:50:19Кошмар178.165.4.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кошмар, причем каждый раз они противоречат друг другу, почему выгнали Королевскую - и это оппощизция, которая собралась бороться против власти!!!

14.03.2012 13:12:34Язь95.111.217.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Выгнали сугубо потому, что бояться. Турчинову, Кожемякину и остальным ихним приспешникам нечем с ней конкурировать - они без Тимошенко сами по себе ничего не представляют, а поскольку Тимошенко в тюрьме, то почувствовали власть в своих руках и теперь как сатрапы всех пытаются строить под свою дудку. Королевская под их дудку плясать не захотела - вот они от нее и избавились под надуманным предлогом.

14.03.2012 12:24:08Адам91.90.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Очередная провокация от БЮТ. Сначала выгонят Суслова, он попросится в другую фракцию, а потом будет показывать записи как его покупали за пол миллиона долларов.

14.03.2012 13:54:35КАТ95.134.54.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Адам иванович,несмотря на твой многообещающий ник,ты простой как инфузория.

14.03.2012 13:13:46Язь95.111.217.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Не, тут другие расклады)

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути