пʼятниця, 15 березня 2013 06:53

Тягнибок спростував чутки про розкол опозиції

Тягнибок спростував чутки про розкол опозиції
Олег Тягнибок. Фото: tsn.ua

У Вінниці лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок розповів про своїх політичних партнерів – партії "Батьківщина" та "УДАР", передає кореспондент Gazeta.ua.

"Ми маємо різну ідеологію, але мета у нас одна – скинути банду, яка зараз при владі. Кожен діє так, як обіцяв своєму виборцеві. "УДАР", наприклад, зразу не брав участь у силових протистояннях. Блокування трибуни ми проводимо тільки тоді, коли є пленарні засідання, а "УДАР" і при засіданні в округах. Будь-які дії в парламенті мають бути підтримані громадою. А ми працюємо в умовах постійного пресингу. Влада використовує контрольовані засоби масової інформації, щоб оббріхувати опозицію. Починають розкручувати тему типу "опозиція розкололась". Нічого подібного!", - запевнив він.

За словами націоналіста, на мітинг кожна партія виготовляла свої листівки.

"Плюс ще якась кількість спільних. Ми організували таку акцію, а далі кожен робить те, що вважає потрібним", - сказав Тягнибок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тягнибок сумнівається, що Янукович вийде у другий тур на виборах президента

В опозиціонерів також різне бачення, як розвивати країну.

"Єдине спільне – побороти банду Януковича. Між собою ми навіть говоримо про той час, коли ми будемо конкурувати між собою ідеологічно. Тоді будуть панувати певні правила стосунків. Сьогодні ж нічого цього нема. Сьогодні банда при владі, і вони самі регулюють всі процеси, кругом мають свій контроль. Часом мене питають: "А як Ви ставитесь до таких тез Яценюка? Ви ж партнери!" Так, партнери, але у нас своє бачення сфер життя країни", - повідомив лідер "Свободи".

Тягнибок зазначив, що у другий тур виборів президента хтось з опозиції обов'язково потрапить і переможе.

"Про чутки, що мені вигідно, щоб Тимошенко сиділа, вперше чую. Не думаю, що мій рейтинг зросте за рахунок ув'язненої Юлії Тимошенко. Взагалі, одна з наших вимог - припинити політичні репресії", - наголосив політик.

Зараз ви читаєте новину «Тягнибок спростував чутки про розкол опозиції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

39

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.11.2012 19:46:55Бывалый82.140.213.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Арбуз напечатал много фантиков, а украинцы забыли произвести и продать за рубеж продукцию. И получилось: фантиков много, а долларов мало! О том, что уровень производства в 3 раза ниже уровня потребления известно давно. Ежегодный убыток от торговли 10-13 млрд долларов, долг 135 млрд долларов. Пора что то производить- хватит жрать чужое!

14.11.2012 18:02:32Анекдот212.64.228.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Рабинович - раввину:
"Ребе, у меня есть тысяча долларов, что мне лучше сделать - вложить в бизнес, или положить в банк?"
Те же, входит Сара:
"Ребе, у меня завтра первая брачная ночь, как мне ложиться в постель - в ночной рубашке или без ?"
Раввин:
"Сара, дочь моя ! Как ты ни ложись - все равно тебя поимеют.
Кстати, Рабинович - к Вам это тоже относится."

14.11.2012 18:21:30*178.93.208.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Беда в том,что Сара этого и сама хочет.

14.11.2012 17:48:16Независимый Эксп.178.93.208.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Как начался перекос курса валют так и начались наши беды и не счастья.-Страны СНГ загнали в кризис не только себя а и развитые страны.-Нищий кормит и снабжает всем зажиточного иностранца.Разница в перекосах валют оседает у государственной мафии,А сам процесс уничтожает иностранное производство.Так как товар становится нерентабельным. Почему и пошло ген но-модифицированное сирье.

14.11.2012 17:28:59Закон178.93.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Гривна для иностранцев ничто,а для нас это фундамент экономики и нашего благополучия. И кто оценивает свою валюту ниже чужой,это враг государства.Или дурак или вредитель без разницы.

14.11.2012 17:41:43yurash178.213.6.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Гривна подешевела-это значит , что украинцы стали еще беднее. Как думаеш, этот эксперт держит свои деньги в гривне?

14.11.2012 17:22:04Ворчун178.165.7.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Полякам может и есть выгода, а какже отечественный производитеь? А кто позаботится о простых Украинцах получающих не евро и долары а наши копейки. Короче, гнать надо таких советников президента.

14.11.2012 17:16:11axilles666178.137.173.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

под такие варианты вечно мобилизуют экспертный кал, который рассказывает стаду как класно жрать траву вместо хлеба.

14.11.2012 17:12:37Zhali91.124.209.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Если с 6 грн. молоко стало 8, - значит автор прав насчет инфляции в 33,3%.
И ВРЕТ АЗАРОВ, ЧТО В НЫНЕШНЕМ ГОДУ ИНФЛЯЦИЯ 0%.
А СЕМЕЙКА ТО МИЛЛИАРДЫ НАРАЩИВАЕТ! - с ГОЛОГО ПО ГРИВЕНКЕ.
ПОКА ЕЩЕ НЕ ВСЕ ВЫМЕРЛИ, ЕСТЬ С КОГО ГРАБИТЬ.

14.11.2012 17:11:13Олег195.95.210.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Круто сравниваем !!!! В польше и 2 года назад и сегодня - 8 грн, а у нас рост на 60 % !!!!! Что вы в простую арифметику играете ???? По вашему мнению подняв стоимость в Украине до 10 грн. мы "нагадим" польскому экспорту ??? Или при таком росте цен уничтожим внутреннее потребление ????

14.11.2012 17:08:05Експерт Олексій193.110.162.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Ну яка користь від падіння гривні??? Автор і експерт читали свою статтю???? Молоко стане 10 грн і поляки почнуть по 8 грн продавати... Це "позитивно вплине на економіку країни"???

14.11.2012 17:07:17я 85.223.160.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

этот эксперт ну просто ДЫБИЛ.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути