вівторок, 29 квітня 2008 18:34

Турчинов сподівається позбутися "технічних" конкурентів

Кандидат на посаду мера Києва від БЮТ Олександр Турчинов сподівається, що деякі з технічних кандидатів відмовляться брати участь у виборах мера столиці.

Про це він сказав журналістам у вівторок, відповідаючи на питання, чи не складно буде киянам зорієнтуватися у великому списку кандидатів на посаду столичного голови.

"Багато технічних кандидатів, кандидатів, які просто створюють проблеми, але я сподіваюся, що деякі з них знімуть свої кандидатури своєчасно", - заявив Турчинов.

Водночас він підкреслив, що якщо виборець захоче знайти в списку прізвище кандидата, за якого хоче віддати свій голос, то йому вдасться це зробити.

Як відомо, київська міська територіальна виборча комісія на дострокових виборах 25 травня зареєструвала 79 кандидатів на посаду мера Києва і 37 партій і блоків зі списками кандидатів у депутати Київської міської ради, повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Турчинов сподівається позбутися "технічних" конкурентів ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути