Україна отримала від Сполучених Штатів запит на допомогу у протидії іранським ударним дронам Shahed на Близькому Сході.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
За його словами, він доручив надати необхідні засоби та забезпечити присутність українських спеціалістів, які можуть допомогти гарантувати безпеку.
"Доручив надати необхідні засоби та забезпечити присутність українських спеціалістів, які можуть гарантувати необхідну безпеку. Україна допомагає партнерам, які допомагають нашій безпеці, захисту життів наших людей", - зазначив президент.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці збиватимуть іранські дрони на Близькому Сході
Напередодні Зеленський також повідомляв, що партнери звертаються до України по допомогу для стабілізації ситуації на тлі бойових дій на Близькому Сході. За його словами, Україна вже веде переговори щодо направлення українських експертів на місця.
Китай офіційно засудив ракетні удари США та Ізраїлю по Ірану, назвавши ліквідацію верховного лідера країни Алі Хаменеї неприйнятним актом насильства.
Атаки відбулися під час переговорів між Вашингтоном та Тегераном щодо ядерної угоди, повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ Китаю.




















Коментарі