середа, 03 грудня 2008 15:17

Терміни вступу України в НАТО залежать від прогресу країни - генсек Альянсу

Терміни вступу в НАТО України і Грузії залежать від прогресу, який продемонструють на цьому шляху обидві країни. Про це на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ України Володимиром Огризко заявив генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер. Він в черговий раз підкреслив, що ще Бухарестський саміт дав однозначну відповідь на питання, чи стануть ці дві держави членами Альянсу, додавши, що шлях до цього рішення "не був легким". "НАТО не було б собою, якби 26 країн-членів НАТО змогли прийти до загальної думки без серйозної дискусії", - відзначив генсек Альянсу.

У свою чергу, Огризко охарактеризував запропоновані НАТО механізми співпраці як дуже ефективні і практичні. "Ми виконали велику роботу, і перспективи у нас хороші", - додав він, повідомляє РБК-Україна.

Зараз ви читаєте новину «Терміни вступу України в НАТО залежать від прогресу країни - генсек Альянсу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути