четвер, 15 березня 2012 12:36

СПРОСТУВАННЯ

18.09.2011р. було надруковано статтю наступного змісту/витяг/...

"Олександр Мороз переконаний, що рейтинг Соціалістичної партії упав, тому що для цієї сили закритий доступ до ЗМІ.

Про це лідер соціалістів заявив сьогодні під час святкування 20-річчя партії в Івано-Франківську.

"У той же час Олег Тягнибок за гроші "Партії регіонів" не злазить з телеекранів. Читає програму Соцпартії, написану ще у 1991 році. Й навіть цитати у лапки не бере. Йому, мабуть, здається, що вони взяли Бога за бороду", - сказав Мороз.

Дана інформація в частині "У той же час Олег Тягнибок за гроші "Партії регіонів" не злазить з телеекранів. Читає програму Соцпартії, написану ще у 1991 році. Й навіть цитати у лапки не бере. Йому мабуть здається, що вони взяли Бога за бороду" не відповідає дійсності та є недостовірною.

Зараз ви читаєте новину «СПРОСТУВАННЯ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

16

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.03.2012 20:19:16Аркадий93.127.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да, мороз жжет. И Кучму в свое время завалил. Странно, что народ за него не голосует. А насчет Тягнибока я Морозу верю. Во первых откуда деньги? Во вторых ПР выгодно представлять опозицию оголтелой группой фашистов-националистов. Выбор или ПР или Тягнибок конечно будет в сторону ПР. Кстати в России до сих пор по этому поводу существует Жириновский. Господа из ПР, явно строят свою "вертикаль власти" подсматривая у москалей.

17.03.2012 03:08:16Микола46.247.201.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ЛЮДИ! ОТЯМТЕСЬ! Та партія "Свобода" єдина політ. сила в Україні, яка декілька разів у судах доводила абсурдність звинувачень і наклепів з приводу її фінансування з боку ПР, олігархів і т.д. По друге, "Свобода" - єдина політсила, яка відкрито заявляє про принципи її фінансування, і навіть беззастережно називає прізвища деяких меценатів. Перед президентськими виборами, Тягнибок єдиний з кандидатів виклав свою декларацію про доходи в інтернет. А що стосується цієї масованої інформ. війни спрямованої на компроментацію ВО"Свобода, то треба усвідомити одне - і влада і переважна частина опозиції, шалено бояться приходу до влади "Свободи". І це не через ідеологію, політ. позицію і т.д., а через те що Свобода не дозволить їм красти.

17.03.2012 03:23:55Микола46.247.201.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ось, доречі, посилання на статтю, де докладно і популярно розказується про джерела фінансування ВО "Свобода" - to_finansuye_svobodu&objectId=1129177
А ви, "камєнтатори-разаблачітєлі", краще поділіться інфою, скільки вам платять за таку кількість "разаблачающіх" коментів майже на кожному сайті де пишуть про ВО "Свободу" чи хоча б якось її згадують?

17.03.2012 03:29:56Микола46.247.201.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

to_finansuye_svobodu&objectId=1129177

17.03.2012 03:35:33Микола46.247.201.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тут виявляється посилання на інші сайти, автоматично скорочуюються. Спробую розділити адресу в кількох місцях пробілами.
htt p://zaxi d.net/ho me/showSingleNews.do?tyagnibok_rozpoviv_hto_finansuye_svobod u&objectId=1129177

Фінанс

16.03.2012 11:46:03PHO80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Мороз - молодчага! Свободу в топку! Юльку на нары! ПР - в ...ОПУ!

16.03.2012 15:42:55ОНР109.162.23.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Тебя тоже в ж....пу!

15.03.2012 15:43:15Сашко109.201.238.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Тепер таких наклипів перед виборами буде дууууже ббагато(((я
Але це все дурня! На Свободу остання надія!

16.03.2012 10:58:11....194.44.50.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ты прав, машина провокаций у голубой партии поставлена очень хорошо ! На это выделяются огромные сумы денег, который налоговая, суды, милиция, всякого рода инспекции косят у народа немеряно. Вспомните недавние пушки о Виталие Кличко : разводится с женой, бросает бокс, провицирует алкоголизм у молодежи пивом "Черниговское"... Заметим, что про алкоголизм "Сарматом" полнейший молчок. Добавте провокации на тему : "Яценюк - еврей", опять же молчат о том что 2 Табачника, Богославская, Бродский да сам Пахло-Азаров - евреи...

15.03.2012 13:06:34капелян91.124.136.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Обращаемся к жителям донбасса.На следуєщих выборах в ВС вам надлежит проголосовать за ВО Свободу как за вскормленное дитя ПР. Это теперь ваша обьязаность.

17.03.2012 18:49:03дончанин217.199.237.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Спасибо, что напомнил. Всей семьёй проголосуем за ВО "Свобода".

15.03.2012 12:54:34МОВА94.76.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

1) 8.09.2011р. було надруковано статтю ------ тут треба без "було": надруковано статтю;
2) та є недостовірною ------ правильно так: та є неправдивою.

15.03.2012 12:47:41Сергей95.132.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это давно известно, что Тягнибок кормитсяс РУК ПАРТИИ РЕГИОНОВ!

15.03.2012 18:46:56вап195.68.203.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Откуда тебе известо. пил с Януковичем или как? а если я скажу, что Сергей - есть гей, правда будет что ли?

15.03.2012 12:47:35КЛИМ92.112.57.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

У Мороза упал и уже никогда не поднимется! Мы хорошо помним иудушку мороза ! УХОДИ ! Зима прошла!

15.03.2012 12:40:10V80.239.242.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ну як сказати. Потрібно порівняти програми. А за датою співпадають?

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути