вівторок, 23 листопада 2021 16:55

"Слугу" Куницького запропонували вигнати з комітету

"Слугу" Куницького запропонували вигнати з комітету
Олександр Куницький обрався до парламенту по округу в Харкові від партії "Слуга народу". Фото: Facebook

Начальник Управління СБУ в Харківській області Роман Дудін попросив виключити народного депутата від "Слуги народу" Олександра Куницького з парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності після порушення правил дорожнього руху в центрі Харкова.

Про це йшлося на нараді правоохоронних органів у Харкові 23 листопада, повідомляє Суспільне.

"Він порушив правила дорожнього руху саме на тому перехресті, де відбулося ДТП із Зайцевою. Вважаю, це верх цинізму.

Як звичайний виборець я звертаюся, щоб розглянути перебування зазначеної особи в комітеті. Людина, яка постійно порушує правила дорожнього руху, не може розповідати правоохоронцям про те, як вони мають боротися з такими порушниками", - сказав Дудін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 82 нардепів позбавлять зарплат за прогули - серед них Тищенко й Разумков

У Харкові поліцейські зупинили Куницького за кермом Porsche через порушення правил дорожнього руху.

Нардеп прямував на виїзне засідання комітету з питань правоохоронної діяльності, присвячене посиленню відповідальності за порушення ПДР.

У вересні Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура обшукували в Харкові фірму, пов'язану з Куницьким.

Зараз ви читаєте новину «"Слугу" Куницького запропонували вигнати з комітету». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

12.12.2012 03:31:14Юрій31.42.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Після 12.12.12 побачимо і хто такий Тягнибок, і хто такий Клічко, і інші! Голосував за них, щоб побачити зекомусорву на гіляках! Побачимо чи дійсно існує це братство "Янукопіч, юЩенко, ТиМойшенко і ініші зекозечкомусорята, на ряду із ЛуцЄнком!

12.12.2012 03:18:28Юрій Дорош31.42.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Так от до чого Я веду! Світ ділиться на уьобочних та нормальних! І не важливо хто ти за нацією, шкірою і так далі. Допоки ви будете гризтись зекозечкомусорята загарбають усе! Візьми зброю - убий бля зекозечкомусора! Не важливо хто він за нацією, шкірою, і т.д.. І давайте врешті поставимо хоча б пам'ятник жертвам зекозечкомусорят! І саме в Києві, і квіти в момент цього дня покажуть скільки мусорва убиває щоденно!!! Цих уьобків потрібно прирівняти до військових злочинців, і збирати докази для народного трибуналу.
Було б добре в Іннеті поставити сайт-пам'ятник, де об'єднались усі мусорозекчкозеко-ненависники світу! Повстань проти мусорозекозечок!

12.12.2012 01:29:58w176.37.68.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

фільм "Сучасна російська окупація", TVrip, 2012
---
Із фільму Ви дізнаєтеся про те, як СРСР здійснював окупацію сусідніх держав - України, Польщі, Фінляндії, Грузії, країн Балтії та інших - під гаслом "визволення" народів.
Нині цю ж політику проводить його злочинонаступниця - росія. Ви переконаєтеся, що ніякої різниці між нацизмом та комунізмом немає. Самі ж нацисти прийшли до влади та зміцнилися завдяки неабияким потугам СРСР.
Фільм входить до циклу, що складається із 17 документальних фільмів. Увесь цикл розповідає про історію окупації 14 держав.

12.12.2012 03:33:55Юрій31.42.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Бля-не Росія проводить, Чи не Польща-бля, а бля проводять мусорозекозечки, тобто режими! Не росіяни винні, чи поляки чи ще хтось! Винні хохляри, кацапи і так далі. Тобто ненормальні винні- а номральні страждають. Страждають росіяни, українці, поляки... усе наприклад! Ти що підарас? У тебе що мізки сифіліс виїв?

12.12.2012 01:29:39wikipedia176.37.68.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

'раша' - від слова параша.

11.12.2012 23:58:48СВОЛОТА92.113.62.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Галицаи сегодня чудят без баяна. Так держать! Может скоро перестрелят друг друга...

12.12.2012 03:36:16Юрій31.42.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Архаровсіяни теж чудні! Може скоро буде по усій розсії як в чечні!

11.12.2012 23:08:39длявсех195.49.200.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Что-то Львов в последнее время зажигает...;););)То судья- калядник на весь свет Львов прославил, то менты "радуют"...А мы -то , глупые, надеялись, что чистый воздух на Украину придёт с запада...а там также воняет,как и везде в Уркаине:(

12.12.2012 03:22:39Юрій31.42.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Воістинну! Зек саме починає діяти з того регіону де його послали на х!

11.12.2012 22:56:39Андрей130.185.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Правильно делает СПЕЦНАЗ. Уж рьяно начали бандеровцы шавкать. Срочно делать зачистку этой нечести.

11.12.2012 23:35:58рок194.44.203.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

АндГЕЙ братана твого підстрелили-ПІДЕРАСА.

11.12.2012 22:50:15НерыгыАнал94.179.137.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Ну й настали часи: Бандюк на бандюку й бандюком поганяє! Хто не зрозумів про що я, то пояснюю: Долбон на долбоні, й долбоном поганяє!! Хто є хто у нашій Державі всі знають!!! Українці, тримайтеся та єднайтеся проти сволоти!!!!

11.12.2012 22:52:35Джек78.27.183.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Проти ВО "Сволота"?

12.12.2012 03:25:29Юрій31.42.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну якщо ВО? Сволота, то ти повний даун!

11.12.2012 23:00:45Вер.ка188.239.14.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

сам такий.

11.12.2012 22:48:18джек78.27.183.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Украинский "Пьемонт" пора переименовывать в украинское "палермо" или "сицилию"

11.12.2012 22:44:45444193.106.136.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Наверное зброю не знайшлы, а тупо подбросили) Причем ту зброю на которой висело несколько жмуров )

12.12.2012 03:24:16Юрій31.42.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Жмурів-чесних мінтів, яких не достріляв Кучмо!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути