
В українській політиці сформувався новий непублічниий альянс – між одіозним олігархом із російським корінням Костянтином Григоришиним та одеським губернатором Михеїлом Саакашвілі. Про це сказав директор Інституту соціально-політичного проектування "Діалог" Андрій Миселюк у коментарі "Gazeta.ua.
"Григоришин знайшов собі нового перспективного політика – Саакашвілі. Очевидно, тут тісно переплелись бізнес та політика. Григоришин нині переживає складні часи: його підприємства в Україні не можуть повернути кредити в сотні мільйонів доларів і перебувають на межі банкрутства. Тому він відчайдушно намагається отримати важелі впливу для просування своїх інтересів у енергетичній сфері. Вочевидь, цей вплив він розраховує конвертувати у прибутки за рахунок своїх зв'язків із топ-менеджерами російської енергетики. Тут "крутяться" дуже великі гроші - це і російське паливо для атомних АЕС, і електроенергія, і інші мільярдні проекти. В тому числі – і "рідні" трансформатори Григоришина, які, за даними журналістських розслідувань, реалізовувались за цінами вдвічі вище ринкових", - акцентував експерт.
На його думку, "у пана Саакашвілі свої резони – він хоче мати власну фінансову та інформаційну базу для потужної політичної кар'єри в Україні. Помітно, що його вже обтяжує політична залежність від Петра Порошенка, який запросив його до України. Саакашвілі дуже амбітний і мріє про найвищі посади в нашій державі, оскільки зараз не може повернутись у грузинську політику. Поки він різко критикує прем'єра, його оточення та окремих чиновників, але питання часу, коли він почне робити це не лише проти оточення президента (що вже відбувається), але й щодо самого Петра Порошенка".
"Звідси "ростуть ноги" у потужної інформаційної атаки на прем'єра та його оточення із залученням провідних ЗМІ. За його словами, це відповідає інтересам і Григоришина, і Саакашвілі: таким чином вони разом знищують політико-економічних конкурентів та розчищають собі дорогу. Зокрема, мішенями атаки з команди прем'єра стали Мартиненко, Іванчук, Аваков. Меншою мірою - Ложкін та Кононенко з оточення президента. Ці політики заважають реалізації взаємопов'язаних бізнес-схем Григоришина і планів політичної експансії Саакашвілі", - відзначив Миселюк.
Коментарі
1что то хохлогниды только и вопят,что ихнию ублюдочную тимошенко все боятся.я тоже боюсь её увидеть,потом вспомнить и облеваться.
Губатый , ты догнездишся, что за Вонку будешь долги отдавать, соратничек...
Не знаю хто там кого боїться, проте і їжачок розуміє, що якийсь районний суддя без будь-яких вагань віддає більше $ 400 млн державних коштів не "пасавєтававшись с шефам" це ненаукова фантастика. А ну, спробуй відсуди у держави хоча б ргивень 300 гайцового штрафа. Що не виходить? Дивно, з чого б це?
Да кто будет бояться зечку Тимошенко?! Лазаренковскую проститутку, афристку, воровку и озабоченную властью психически нездоровую бабу?! Тимошенко создала партию, в которой прячутся насильники, педофилы и просто больные люди. например, та же Соня Кошкина - девушка по вызову для нескольких бютовских нардепов. Иногда они собираются кучей и зовут Соню Кошкину на "совещание". Часто Кошкиной помогает проводить "коллективные совещания" Татьяна Чорновол, близкая подруга Кошкиной. Вот вам и вся оппозиция! Проститутки!
Вы вообще заметили, каждый раз когда эта лысая сволочь что-то "предрекает", все выходит с точность наоборот? Особенно доставило поздравление этой мрази с избранием Ворюли президентом в 2010..ха ха
Гнида лысая, с вечно бегающими глазками....
все суды плохие - украинские, российские, Стокгольмские ... А Вона хорошая?
Это значит что она оборзела совсем!
вор должен сидеть в тюрьме