неділя, 11 жовтня 2015 05:51

Саакашвілі: Ківалов зняв кандидатуру через кримінальні справи за фальсифікації

Саакашвілі: Ківалов зняв кандидатуру через кримінальні справи за фальсифікації
uapress.info

Прокуратура Одеської області підготувала кримінальні справи на Ківалова.

Про це голова Одеської обласної адміністрації Міхеїл Саакашвілі написав у Facebook.

"Ківалов зняв кандидатуру не з доброї волі і не через поставлений найімовірніше їм самим вибух, а через реальні кримінальні справи за фальсифікації, які проти його групи підготувала прокуратура області і про які він добре обізнаний від його інформаторів, що ще залишилися в прокуратурі, які завжди заздалегідь зливають йому всі подробиці", - написав він.

Він також додав, що починає переходити до реальних дій щодо голів сільрад, що розпродують землі уздовж пляжів.

Як повідомлялось, нардеп Сергій Ківалов заявив, що знімає свою кандидатуру з перегонів на посаду мера Одеси на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня. Пояснивши тим, що "не хоче, щоб пролилась чиясь кров".

Нагадаємо, 9 жовтня ввечері у двір будинку депутата Верховної Ради Сергія Ківалова в Одесі кинули вибуховий пристрій. Ніхто не постраждав.

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк припустив, що Ківалов сам міг підірвати гранату на власному подвір'ї.

Зараз ви читаєте новину «Саакашвілі: Ківалов зняв кандидатуру через кримінальні справи за фальсифікації». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути