середа, 28 травня 2025 00:13

Росіяни заявили, що нібито ЗСУ атакували вертоліт Путіна: в Центрі стратегічних комунікацій пояснили, чому це фейк

Росіяни заявили, що нібито ЗСУ атакували вертоліт Путіна: в Центрі стратегічних комунікацій пояснили, чому це фейк
Центр стратегічних комунікацій спростував фейк росіян про нібито обстріл ЗСУ вертольота російського диктатора Володимира Путіна. Фото: DW

Росіяни заявили, що вертоліт російського диктатора Володимира Путіна нібито потрапив під атаку Збройних сил України на Курщині.

Путін відвідав Курську область 20 травня. У цих числах ні Міноборони, ні Курські ЗМІ та Telegram-канали не повідомляли про атаку БПЛА, яка за масштабами відповідала даній події, повідомили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Це була начебто його перша поїздка в регіон після того, як Міноборони РФ відзвітувало про повне звільнення території від ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 200 дронів і дев'ять балістичних ракет: Ігнат розповів про масований обстріл

При цьому про прорив Путіна через рій дронів на вертольоті повідомили вперше.

"Прокремлівські ЗМІ, висвітлюючи поїздку Путіна, стверджували, що він пересувався регіоном виключно на автомобілі. Кадри з кортежем показували усі федеральні телеканали", - йдеться в повідомленні.

Під час неоголошеного заздалегідь візиту Путіна до Курської області його вертоліт нібито опинився в зоні активної атаки українських безпілотників, заявив командир дивізії ППО РФ Юрій Дашкін.

Президентський вертоліт "фактично перебував в епіцентрі відбиття масованої атаки безпілотників противника", додав він.

Зараз ви читаєте новину «Росіяни заявили, що нібито ЗСУ атакували вертоліт Путіна: в Центрі стратегічних комунікацій пояснили, чому це фейк». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути