вівторок, 30 грудня 2014 15:00

Росія незабаром вийде з числа основних торговельних партнерів України - Яценюк

Росія незабаром вийде з числа основних торговельних партнерів України - Яценюк

Товарообіг між Росією і Україною знизився практично в два рази, і незабаром РФ вийде з числа основних торговельних партнерів України.

Про це сьогодні в ході підсумкової прес-конференції повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає Цензор.НЕТ.

"Ми маємо дворазове падіння обсягів торгівлі з Росією. І це стабільна тенденція. В найкоротшій перспективі Росія вийде з переліку основних торговельних партнерів України", - зазначив прем'єр.

Він також додав, що Росія як порушувала, так і продовжує порушувати всілякі міжнародні торгові договори.

Зараз ви читаєте новину «Росія незабаром вийде з числа основних торговельних партнерів України - Яценюк». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути