середа, 25 жовтня 2006 13:51

Рейтинг "Нашої України" зменшився вдвічі

 

Рейтинг блоку "Наша Україна" впав удвічі в порівнянні з парламентськими виборами 2006 року. Про це свідчать дані соціологічного дослідження, яке було проведено компанією "R&B Group" з 16 по 23 жовтня. Було опитано 2200 респондентів у всіх регіонах України.

Згідно з результатами опитування, якби вибори до парламенту відбулися найближчої неділі, за Партію регіонів проголосували б 35% опитаних (на виборах - 32,14%), Блок Юлії Тимошенко - 20% (22,29%), блок "Наша Україна" - 7% (13,95%), Комуністичну партію - 3% (3,66%), Соціалістичну партію - 2% (5,69%).

Експерт компанії "R&B Group" Євгеній Копатько відзначив, що у "Нашої України" ще "є ресурс" і подальша динаміка її електоральної підтримки залежатиме від вибору політичного партнера. На його думку, найбільш безперспективною для "Нашої України" буде співпраця з БЮТ, оскільки НУ можуть просто "проковтнути".

Згідно опитування 31% респондентів вважають, що "Наша Україна" повинна увійти до складу широкої коаліції разом з Партією регіонів, Соцпартією і Компартією, 29% - піти в опозицію, 8% - увійти до складу широкої коаліції без участі Компартії, 1% вважає, що "Наша Україна" повинна піти з політики, 29% важко відповісти, пишуть Подробности.

Зараз ви читаєте новину «Рейтинг "Нашої України" зменшився вдвічі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути