Своїми свідченнями у Печерському суді під час розгляду кримінальної справи проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко колишній президент Віктор Ющенко не нашкодить їй.
Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Віктор Небоженко.
"Бо будь-який Родіон (суддя Кірєєв – Gazeta.ua) одразу запитає: чому він не звільнив її, коли вона перевищила повноваження. На це Ющенко як завжди скаже: "Слава Україні". Свідчення Ющенко погіршать ситуацію для нього. Як тільки екс-президент ступить на поріг Печерського суду, з цієї хвилину він обіллє себе брудом набагато більше, ані ж це зробили "регіонали" у 2004-2010 роках", - зазначив він.
За словами експерта, Партія регіонів, яка затіяла "цей абсурдний судовий процес", хотіла вбити двох "зайців" - Тимошенко та Ющенко.
"Таким чином замість політичного процесу на лаву підсудних під керівництвом молодого та недосвідченого судді потрапили б одразу два самих яскравих представники "помаранчевої революції". Почали з найбільш конфліктного та хуліганського політика Тимошенко. Насправді вони добираються до Віктора Андрійовича. Їм важливо продемонструвати, що різниці між ними немає", - пояснив Небоженко.
"Можна уявити, як президент урочисто дає свідчення проти свого прем'єра, який у відповідь плює. Між ними розвернеться баталія. Перший приклад такого конфлікту ми вже бачили між Єхануровим та Тимошенко", - додав політолог.
Нагадаємо, що окрім Ющенка до Печерського суду в якості свідків викликані екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко, прем'єр Микола Азаров та ін.





















Коментарі
33