Середа, 15 жовтня 2014 20:46

Радикальна партія Олега Ляшка демонструє впевнене зростання рейтингу – соціологи

Радикальна партія Олега Ляшка демонструє впевнене зростання рейтингу – соціологи
Фото: korrespondent.net

За результатами опитування Всеукраїнської соціологічної служби "Електоральні настрої населення України", серед тих виборців, які точно прийдуть на вибори, трійка лідерів політичних симпатій виглядає наступним чином:
1.      Блок П.Порошенка - 24,1%
2.      Радикальна партія О.Ляшка - 14,4%
3.      "Народний фронт" - 11,6%

Решта місць розподілили між собою: "Батьківщина" - 10,2%, "Самопоміч" - 6,6%, "Сильна Україна" - 6,1%, "Громадянська позиція" - 6,0%, Комуністична партія України - 5,4% ВО Свобода, "Заступ" та Опозиційний блок за даними соціологів не долають п'ятивідсотковий бар'єр.

Відповідний звіт було оприлюднено на прес-конференції Всеукраїнської соціологічної служби в прес-центрі інформаційної агенції "Інтерфакс".

На думку директора з наукових питань Всеукраїнської соціологічної служби Бориса Сагалакова не варто очікувати змін серед трійки лідерів: "Лідери парламентських перегонів вже не зміняться. Ці результати, які ми сьогодні бачимо, якщо не буде нічного екстраординарного, ми побачимо і у підсумкових протоколах виборів", - заявив Сагалаков.

Коментуючи зміни в рейтингах політичних партій, які відбулись протягом останніх двох тижнів, Сагалаков звернув увагу на позитивну динаміку рейтингу Радикальної партії Олега Ляшка і стабілізацію рівня підтримки Народного фронту Яценюка: "Радикали мали запас рейтингу серед тих, хто не визначився. За два тижні до виборів, електорат потроху визначається з тим, за кого голосувати, і тому є певний ріст. Скажімо, Народний фронт вже досяг піка свого рейтингу і навряд чи додасть у відсотках до дня голосування", - підсумував Сагалаков.

За результатами дослідження, основними проблемами, що хвилюють населення України є: війна на Сході України - 77,9%, зростання цін - 67,6%, низький рівень зарплат і пенсій - 52,6%. Цікаво, що питання корупції хвилює лише третю частину населення України – 35,8%.

Всеукраїнське опитування населення було проведено методом особистого інтерв'ю 4 - 10 жовтня 2014 року в усіх областях України (за виключенням АР Крим, а в Донецькій та Луганській областях тільки в районах, контрольованих українською владою) та місті Києві. Всього за випадковою триступеневою вибіркою із квотним добором на кінцевому етапі з врахуванням основних соціально-демографічних характеристик населення України було опитано 2300 респондентів (можлива похибка не перевищує 2,2%).

Зараз ви читаєте новину «Радикальна партія Олега Ляшка демонструє впевнене зростання рейтингу – соціологи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 37807
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода