Вівторок, 02 жовтня 2012 20:47

Рада дозволила продавати іноземцям українську землю

Рада дозволила продавати іноземцям українську землю
За відповідний законопроект проголосували 234 народних депутата. Фото: gazeta.ua

Верховна Рада дозволила іноземцям купувати землю в Україні. За законопроект "Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо набуття права власності на землю" у другому читанні проголосували 234 народних депутата.

Закон представляв Василь Черній, повідомляє кореспондент Gazeta.ua. Цим законом парламент дозволив іноземним громадянам та підприємствам з іноземним капіталом купувати землю несільськогосподарського призанчення. Зміни були внесені до статті 82 Земельного кодексу. Від тепер іноземці можуть купувати землю у межах населених пунктів у разі придбання об'єктів нерухомого майна та для спорудження господарських об'єктів.

Також вони можуть придбати землю за межами населених пунктів, якщо купують об'єкти нерухомого майна.

Голосування за проект закону про внесення змін до Закону "Про електроенергетику" перенесли на 16 жовтня через відсутність таблиці з поправками. Крім того, депутати проголосували за розширення повноважень омбудсмена.

Зараз ви читаєте новину «Рада дозволила продавати іноземцям українську землю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

141

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6960
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути