четвер, 29 липня 2010 09:19

"Регіони" не проти змінити закон про вибори

"Регіони" не проти змінити закон про вибори
Члени коаліції згодні внести зміни до закону про місцеві вибори до початку виборчого процесу.

Про це пише Комерсант-Україна.

"Труднощі для проведення виборів у законі закладено, тому, очевидно, є вірогідність того, що будуть внесені зміни", - заявив "регіонал" Олександр Чорноморов.

Він позитивно оцінив пропозицію віце-спікера Миколи Томенка про створення робочої групи з вироблення змін до закону про місцеві вибори.

"Поза сумнівом, потрібно буде виправити технічні помилки, які заважають виборчому процесу, і внести деякі доповнення. Що ж до концептуальних речей, то сумніваюся, що вони будуть змінені", - сказав депутат.

При цьому Чорноморов скептично поставився до ідеї проведення позачергової сесії Ради.

"Зараз говорити про позачергову сесію - все одно що бити в дзвін чи в рельсу. Закон можна буде змінити 7 вересня - до виборів встигнемо", - сказав він.

Представники блоку Литвина теж вважають за необхідне змінити деякі норми закону.

"Коли Центрвиборчком почне займатися виборами, то зіткнеться з багатьма законодавчими колізіями, які необхідно буде негайно врегулювати, щоб не порушувати закони і Конституцію", - сказав Сергій Гриневецький.

"А ті зауваження, які зараз несподівано спливають, блок Литвина подавав з самого початку у вигляді пропозицій, але інша справа, що їх ніхто не врахував", - додав він.

У Компартії вважають, що в закон варто вносити зміни тільки технічного характеру.

"Політичні проблеми нового закону вирішені, і це показало голосування в Раді. А якщо з'являться технічні питання, то їх можна буде обговорювати і вносити зміни - ми не проти", - заявив голова фракції КПУ Петро Симоненко.

Як відомо, БЮТ ініціює створення в парламенті робочої групи з внесення змін до закону про місцеві вибори, підписаного президентом.

Зараз ви читаєте новину «"Регіони" не проти змінити закон про вибори». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути